• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Бібліотечні видання

Хроніка бібліотечного життя

Бібліотека філія №2 ім. Тобілевича в 2011 роціСічень

Урок Європи в бібліотеці

Бібліотекарі філії №2 провели масовий захід, під час якого учні ПТУ №8 дізналися про історію виникнення ЄС, розширили свої знання про європейські країни. Увагу присутніх привернув показ слайдів про Євросоюз, вікторина "Містами і країнами ЄС", огляд літератури.


Бібліографічний квест

/Files/images/1 077.jpg

Бібліографічний квест "Шукачі скарбів" організували і провели бібліотекарі філії №2. Програма побудована за принципом екзотичного бібліографічного пошуку, де в ході гри знахідками виступають документ і інформація, а кінцевою ціллю - скарб.

/Files/images/1 090.jpg
Учні професійно - технічного училища №8, для яких був захід, показали вміння формулювати конкретно свої інформаційні запити, вести результативно пошук інформації.Лютий

Обговорюємо пенсійну реформу

/Files/images/1 013.jpg


Зустріч з інспектором пенсійного фонду відбулася 4 лютого 2011 року в бібліотеці - філії №2 за адресою вул. Попова,7, корпус 1. Присутні мали змогу взяти участь в обговоренні пенсійної реформи, послухати огляд періодичних видань "Пенсії в Україні".


Видатні люди, які прославили Європу

/Files/images/1 027.jpg
У Європі народилося багато відомих світу художників, композиторів, акторів, винахідників, науковців та спортсменів. Про 40 найвидатніших імен із різних країн Європи ви можете дізнатися зі сторінок мультимедійної презентації "Видатні люди, які прославили Європу" в бібліотеці - філії № 2.Березень


Літературний вечір "Є в Шевченка народження дата - дати смерті в Шевченка нема!"

/Files/images/1 023.jpg9 березня 1814 року - вікопомна дата, яку внесено до світового календаря знаменних і пам'ятних дат ЮНЕСКО для відзначення в усьому світі. Цього дня Україна подарувала світові Тараса Григоровича Шевченка - Генія, Поета, Пророка, що відкрив всім буття українців, завдяки якому скарби українсько душі повною рікою влилися в загальний потік людської культури.

Заглибитись у духовну спадщину великого Кобзаря, відчути актуальність в наші дні дав можливість літературний вечір "Є в Шевченка народження дата - дати смерті в Шевченка нема!", що пройшов в бібліотеці - філії № 2 ім. Тобілевича 9 березня. Присутні взяли участь в інтелектуальній вікторині по творчості Т.Г.Шевченка, ознайомилися з книжковою виставкою "Голос душ великого народу".


Відео про роботу бібліотеки

Все більш популярним стає створення власного відео про роботу бібліотек. Не стоять осторонь цієї справи і бібліотекарі філії №2 ім. Тобілевича. До 10-річчя створення клубу «Друзі бібліотеки» знято фільм "Вірні друзі бібліотеки"

http://www.youtube.com/watch?v=UjOKUvzrlik

Слайд-презентація "Моя бібліотека"

Слайдова презентація створена з метою популяризації книгозбірні за допомогою мультимедійних засобів візуальної культури. Бібліотека – філія №2 носить ім'я корифея українського театру І.К. Карпенка – Карого. Йому і присвячена наступна робота.

"Його іменем названа наша бібліотека"

http://www.youtube.com/watch?v=tFB1G4MeNH4Квітень


Великий весняний квест

/Files/images/IMG_7349.jpg

Європошук "Великий весняний квест" пройшов у бібліотеці - філії № 2. Учасники отримували завдання, які виконували для досягнення мети (призу). А тематикою пошуку були найпоширеніші питання про Європейський Союз. Взявши участь в нтернет-пошуку, студенти- користувачі бібліотеки мали змогу розширити свої знання про Євросоюз


День інформації

/Files/images/1 036.jpg
День інформації «Всесвітній день космонавтики», проведено у бібліотеці філії №2 ім. Тобілевича. Він включав: слайд-презентацію «Підкорення космосу: крок за кроком»; перегляд документальних фільмів «Помните, каким он парнем был»; «5 квітня 2011 політ корабля «Юрій Гагарін»; звучали пісні про космос і Ю. Гагаріна; міні-огляди: «Видатні постаті в галузі космонавтики»; «Береговий Григорій Тимофійович»; «Незвичайні космічні факти». Відбулася презентація вебліографічного покажчика «Шлях до зірок». Студенти коледжу статистики та учні ПТУ № 8 мали нагоду відвідати заходи і взяти участь у вікторинах «Космос далекий і близький» та «Історія космонавтики».


Спасибі - бібліотеці імені Тобілевича

Адміністрація професійно - технічного училища №8 м. Кіровограда висловила подяку працівникам бібліотеки - філії №2 ім. Тобілевича, розташованої за адресою: м. Кіровоград, вул. Попова,7, за проведення з учнями низки заходів, спрямованих на виховання патріотизму, любові до Батьківщини.

Працівники книгозбірні проводять ефективну профорієнтаційну роботу зі учнівською молоддю, популяризуючи роль молодого робітника на сучасному ринку праці.У бібліотеці діє тематична виставка, що висвітлює роботу професійно - технічних навчальних закладів по підготовці кваліфікованих робітників для будівництва.


Екологічні проблеми людства

/Files/images/IMG_7898.jpg

У бібліотеці - філії №2 ім. Тобілевича пройшов екологічний екстрім «Екологічні проблеми людства». Присутні учні ВПУ №4 та студенти коледжу статистики ознайомилися з проблемами забруднення атмосфери та проблемою сміття.

Учні та студенти переглянули слайд-презентацію «Планета сміття: люди - сміття – екологія», та взяли участь в екологічній вікторині


Медіашок в бібліотеці

/Files/images/IMG_7780.jpg
Чорнобиль - не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших співвітчизників. Та з роками притупляється гострота пережитого. Приходять нові покоління, які дедалі менше знають про цю страшну катастрофу. Медіашок «Чи знаєш ти, світе, як гірко ридає полин?» пройшов в бібліотеці - філії №2 ім. Тобілевича. Присутні переглянули відеосвідчення безпосередніх учасників подій, шокуючі кадри трагедії, ознайомилися з книжковою виставкою «Невигойна рана Чорнобиля».

Про людей, що розчищали дах машинного залу від ядерного топлива та були там, біля блоку четвертого реактора, розповідали кадри відеосюжетів та фоторепортажів. У ту квітневу ніч вони працювали. Вони рятували атомну станцію, рятували Припять, Чорнобиль, всіх нас. Їх пам'ять, пам'ять наших земляків, померлих в результаті наслідків Чорнобильської катастрофи, присутні вшанували хвилиною мовчання.Травень


Турнір ерудитів

/Files/images/IMG_7785-1.jpg
Турнір ерудитів «Україна під час Другої світової війни» пройшов у бібліотеці філії №2 6 травня і був присвячений Дню Перемоги. Присутні учні ВПУ №4 та студенти коледжу статистики переглянули мультимедійну презентацію «9 травня – День перемоги»; прослухали огляд книжкової виставки «Хлопчаки сорок першого року» та взяли участь у турнірі ерудитів.


"Хай святиться твоє ім’я, Берегиня, ненько моя!"

/Files/images/IMG_8336.jpg
Весняне свято Матері-Землі пройшло в бібліотеці філії №2 ім. Тобілевича. Цього дня вітають матерів та вагітних жінок, на відміну від Міжнародного жіночого дня, коли вітання приймають усі представниці прекрасної статі. Для українців характерно, що жінка - основа родини: "Жінка тримає три кути хати". Присутні юнаки і дівчата ознайомилися з народними звичаями. Для них були підготовлені бібліотекарями мультимедійна презентація «Про наше весняне свято Матері-Землі»; міні-лекція «День матері - історія свята»; викладка літератури.


Мандрівка до Греції

/Files/images/IMG_8411.JPGСвіт схожий на книгу, і той, хто знає тільки свою країну, прочитав у ній лише першу сторінку...(Фужере де Монброна)

Медіаподорож «День Європи в Україні» пройшла в бібліотеці - філії №2 20 травня. Можливо, у майбутньому присутні здійснять справжню подорож до країн Європи, а ми запропонували медіамандрівку до Греції.

Саме з мистецтва Греції бере початок мистецтво будь-якої європейської країни. Невипадково кажуть, що античність - це колиска європейської куль­тури. На території Західної Європи збереглися руїни античних міст і навіть цілі споруди. Чимало звичаїв, традицій і свят у сучасній Європі - античного походження. Багато слів у західноєвропейських мовах походить від грець­кої. Тому присутнім була запропонована вікторина на кращого знавця давньогрецьких міфів.

Користувачі бібліотеки мали нагоду поглибити знання про Грецію, усвідомити приналежність нашої держави до європейської сім'ї народів; відчути повагу до національних, духовних, куль­турних надбань європейських народів.Червень


Суд над сигаретою

/Files/images/IMG_8530.jpgРозмова про підступного ворога людства – нікотин, пройшла в бібліотеці філії №2 ім. Тобілевича у вигляді слайд-бесіди «Суд над сигаретою», присвяченої Всесвітньому дню боротьби з тютюнопалінням.

Присутні розширили свої знання про шкоду куріння. Ухвала суду: з огляду на те, що куріння: погіршує здоров'я людини, що палить; погіршує здоров'я некурящого, що вдихає тютюновий дим; заподіює великий збиток суспільству - веде до передчасної смерті, втрати працездатності; є причиною пожеж; приносить матеріальний і моральний збиток сім'ї, - суд засуджує Сигарету до вигнання з суспільства, а значить і із стін бібліотеки. Вирок остаточний, оскарженню не підлягає.


Любов до рідного краю

Любов до рідного краю – одне з освячених віками найчистіших людських почуттів.

/Files/images/IMG_8574.jpg


Конкурс на кращого знавця краю, що пройшов в бібліотеці філії №2, включав віртуальну «Мандрівку по рідному краю». Присутні юнаки і дівчата здійснили подорож історичними пам’ятками Кіровограда, пройшлися старовинними вуличками нашого міста, пригадали історичні події, мали нагоду продемонструвати свої знання з історії міста, культурної та архітектурної спадщини. Кращі знання виявили Прядко Богдана та Лимаренко Ілона.


Від громадянина України - до громадянина землі

/Files/images/IMG_8682.jpg
День Конституції в Україні потрібно святкувати обов’язково, бо для нашої країни отримання Конституції було епохальною подією. Україна отримала ще один символ своєї незалежності — окрім Державного Прапора і Герба

23 червня в бібліотеці - філії №2 проведено турнір «Від громадянина України - до громадянина землі». Питання турніру супроводжувались фотослайдами, що мали успіх в учасників. Ми вітаємо Ковальова Кирила, переможця турніру. Присутні ознайомилися з книжковою виставкою «Конституція України - традиційне і нове».Липень


Подаруй бібліотеці квітку

/Files/images/IMG_8320.jpg


Вирощування квітів – це культурний спосіб життя і ціле мистецтво. Квіти настільки прекрасні, що навіть деякі країни зробили їх своїми символами.

Акція «Подаруй бібліотеці квітку» згуртувала любителів кімнатного квітникарства в бібліотеці - філії №2. Користувачі діляться своїм досвідом, обмінюються черенками, дарують власноруч вирощені квіти, радість спілкування.Серпень


Мед на дідусевій пасіці

Заочна мандрівка пасікою відбулася в бібліотеці - філії №2. Головний бібліотекар філії Марина Мороз ознайомила присутніх з образом бджоли і пасічника в українському фольклорі. Читачі бібліотеки дізналися багато нового про життя бджолиної сім"ї, про рослини - медоноси.


Аукціон журналів

/Files/images/IMG_9083.jpg
У бібліотеці - філії №2 пройшла гра "Аукціон журналів". На бібліотечний аукціон виставлено журнали "Бурда", "Сабрина", "Шкільна бібліотека", "Люблю готовить", "Домашние цветы". Для того, щоб отримати їх для читання додому, учасники гри повинні були відповісти на питання про королеву квітів, 7 чудес світу; рукоділля та відгадати описані страви. Підсумок торгів склав 5 назв журналів. Найдорожчим лотом з моменту початку продажу на журнальному аукціоні є журнал «Люблю готовить», проданий за 6 правильних відповідей на питання вікторини «Відгадай страву».


Слайд-бесіда

/Files/images/IMG_9345.jpg
День незалежності — найважливіше національне свято в більшості країн світу. Не є винятком і Україна: 24 серпня є головним державним святом.

Слайд-бесіда для молоді «Нема без кореня рослини, А нас, людей,- без Батьківщини» пройшла в бібліотеці - філії №2.

Присутні намагалися відповісти на питання: що означає для кожного з них сьогодні День Незалежності? Перші відповіді, котрі прийшли на думку - вихідний день, військовий парад, святковий концерт чи феєрверк - були занадто поверховими, хоча й містили у собі дещицю правди. Ми запропонували поміркувати про долю своєї Батьківщини й своєї спільноти. Не заслонятися буденними клопотами від болючих, а часто й дуже гірких роздумів про минуле, сучасне й майбутнє нашого народу, відповісти на просте запитання - якщо ми святкуємо День Незалежності, то залежності від кого ж нам довелося позбуватися 20 років тому?

Звичайно ж ми звернулися до історії України, слідуючи вислову Миколи Чернишевського: «Можна не знати тисячі наук і бути освіченою людиною, але не любити історію свого народу може тільки людина нерозвинена розумово ».

Присутні відповіли на питання вікторини «Декларація про державний суверенітет України – програма побудови незалежної правової держави». Переможцем вікторини стала студентка технікуму статистики Волошина Владислава.Вересень


Слайд-дискусія

/Files/images/IMG_9486.jpg
У бібліотеці - філії № 2 відбулася слайд-дискусія «Слово до слова», присвячена Європейському дню мов, який відзначається 26 вересня.

На дискусії піднімалося питання «Чому корисно вивчати іноземні мови?» Учасники прийшли до висновку, що знання іноземних мов є однією з основних вимог сучасного світу. І йдеться не лише про можливість бути конкурентоспроможним на ринку праці, а й про загальну соціокультурну ситуацію, в якій існуємо всі ми. Учасники дискусії, учні 8 класу ЗОШ №18, взяли участь у грі «Мовні факти» та мовній вікторині, переможцем якої став Валерій Вербицький.


Книга чи комп’ютер

„Книга чи комп’ютер: в сучасному і майбутньому?”, таку назву мала дискусія між двома командами в бібліотеці філії №2. Присутні, студенти коледжу статистики, поділилися на 2 команди. Команди наводили плюси і мінуси друкованої книги та мультимедійних технологій. Усі відповіді чітко обґрунтовувались та ілюструвались яскравими доказами. Здається, що книга і ПК завжди будуть сперечатися між собою, адже хтось перевагу віддає комп’ютеру, а хтось книзі (на жаль, вони були в меншості).

У результаті зважування всі учасники заходу погодились в одному: друкована книга попри розвиток віртуальних технологій завжди буде існувати і знаходити свого вдячного читача.


День партизанської слави

/Files/images/IMG_9702.jpg
День партизанської слави відзначають щорічно 22 вересня. Колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі - усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками, присвячена бесіда "Славні сторінки Кіровоградщини", що пройшла в бібліотеці - філії №2 ім. Тобілевича. Присутні учні ВПУ No4 (28 осіб) мали змогу ознайомитися з боротьбою нескорених кіровоградців проти гітлерівців у роки окупації, переглянути літературу про героїчні сторінки боротьби краян-патріотів, вшанувати пам'ять загиблих героїв, які пройшли крізь це пекло і не скорилися.


Фотовернісаж в бібліотеці

http://www.youtube.com/watch?v=b6N74R85hwo

27 вересня 2011 року о 12 годині біля центральної міської бібліотеки (пл. Дружби народів, 6) відбувся фотовернісаж "Ми і книга".

Були підведені підсумки конкурсу фотографій «Ми і книга», започаткованого Кіровоградською МЦБС. Конкурс був відкритий, до участі запрошувалися бібліотекарі та читачі філій, незалежно від віку, місця проживання і роду занять. Найкращі роботи планується оформити у вигляді «мандруючої виставки», яка демонструватиметься протягом року в бібліотеках – учасницях проекту, а також на інших виставкових майданчиках.

На заході були присутні бібліотекарі навчальних закладів, читачі, друзі бібліотеки.

/Files/images/1 0071.jpgБібліотека філія №2 отримала перше місце в конкурсі фотографій «Ми і книга». Були представлені фото:«Тур де Франс в любов»/Files/images/Штучка-заучка Митюрина Вика..jpg

«Штучка-заучка»

/Files/images/IMG_и7641.jpg«І байкери теж читають»


Читайте і будьте щасливі


/Files/images/IMG_9728-1.jpg


24 вересня в бібліотеці філії №2 ім. Тобілевича пройшов день відкритих дверей "Читайте - і будьте щасливі!"


В цей день всі бажаючі мали можливість:


- безкоштовно записатися до бібліотеки;

/Files/images/IMG_9760.jpg

- ознайомитися з цікавинками на виставці "Читачі рекомендують";
- переглянути виставку, та прослухати бібліографічний огляд "Дари безцінні" (презентація книг, подарованих читачами);

/Files/images/IMG_9743.jpg


- анонімно оцінити роботу бібліотеки.
Саме цього дня в бібліотеці почала свою роботу детективна агенція з розшуку втрачених книг. Кожний, хто хоче допомогти визволити книжки з полону злодіїв-боржників, запрошується до нашої агенції. Кращого детектива чекає нагорода. Учні ВПУ №4 взяли участь в флешмобі на сходинках бібліотеки "Ми вибираємо книгу".

Великий Бібліотечний Квест

http://www.youtube.com/watch?v=zSfuQJ5oHMs

Бібліотека філія No.2 ім. Тобілевича, що знаходиться за адресою вулиця Попова, 7, корпус 1, взяла участь у проведенні Великого Бібліотечного Квесту. Це гра, що поєднує в собі спортивне орієнтування, вирішення інтелектуальних завдань, принцип командних змагань і багато іншого.

Для успішного проходження квесту від учасників вимагалась висока швидкість реакцій, уміння нестандартно мислити і швидко приймати рішення.

Всі бажаючі брати участь змогли попередньо зареєструватися на сайті Кіровоградської міської централізованої системи, надавши інформацію про себе та контактні телефони.

/Files/images/IMG_0032-1.jpgАктивні, веселі і допитливі у віці від 14 до 18 років шляхом жеребкування склали чотири команди по п'ять чоловік. Кожна команда відрізнялася кольором галстука. Сині, червоні, жовті та зелені боролися за звання переможця, прокладаючи свій власний маршрут.

Орієнтуючись на місцевості, знаходячи в міському середовищі спеціальні підказки, згадуючи забуті факти з шкільної програми, учасники квесту зробили для себе немало культурних відкриттів.

/Files/images/IMG_0038-1.jpgДля того, аби команда стала переможцем, учасники повинні були першими пройти усі зупинки, виконати усі завдання та якомога швидше дістатися фінішу.

Всі маршрути квесту пройшли у районі вулиць Попова, Конєва, Пацаєва.

Команда, що першою дісталася фінішу, мала змогу, за визначений час, виконати завдання бібліогафічного пошуку в стінах бібліотеки , де в ході гри знахідками виступили - документ і інформація, а кінцевою ціллю був скарб.

Старт квесту відбувся біля бібліотеки філії №2 ім. Тобілевича. Учасників квесту прийшли підтримати учні та викладачі ПТУ №8.

/Files/images/IMG_0175.JPGФінішували біля центральної дитячої бібліотеки філії №11. І хоча команда синіх першою дісталася фінішу, переможцем Великого Бібліотечного Квесту стала команда червоних, яка за визначений час успішно виконала завдання бібліогафічного пошуку та отримала Великий Бібліотечний Приз.

Всі учасники квесту показали вміння вести результативний пошук інформації; обробляти і використовувати її. І не зважаючи, що переможцями стали не всі, гра мала великий успіх, а учасники отримали маленькі заохочувальні призи.Жовтень


Автор Люко Дашвар

/Files/images/IMG_0484.jpgБібліотека філія №2 презентує представницю нової хвилі українських авторів - Люко Дашвар (справжнє ім'я Ірина Чернова). Автор-відкриття - її твори з року в рік отримують премії і дипломи престижних літературних конкурсів Її романи стали справжніми українськими бестселерами! 2010 рік нарешті зробив ці книги доступними для читачів бібліотеки. Красиві діалоги, жива мова, точні характеристики, динамічний сюжет чекають на Вас в кожному романі Люко Дашвар. Автора та її книги, які змінюють свідомість, затягують з першого абзацу, викликають цілу палітру емоцій, відкрили для себе 36 учнів першого курсу ВПУ No.4 на комп'ютерній презентації "Знайомтесь: автор Люко Дашвар". Присутні мали змогу ознайомитися з книгами автора на книжковій виставці, отримати рекомендаційний покажчик "Люко Дашвар" та відповісти на питання вікторини "Сучасна література в колі твого читання". Переможцем вікторини став Олександр Ляшенко.Листопад


Від краси до мистецтва

/Files/images/IMG_0739.jpgДекого споглядання прекрасного захоплює, а кого просто зачаровує. Навколо нас так багато його: «прекрасне - це життя». Глибока мудрість цих слів не лише в тому, що життя прекрасне, а і в тому, що людина оточена ним на кожному кроці. Але в житті «шматочки» прекрасного розкидані. А мистецтво збирає, концентрує і, ніби, в готовому вигляді підносить його людям. І, подивившись картину, скульптуру, малюнки, прочитавши книжку, побувавши в театрі, починаєш помічати прекрасне в житті, красу, якого розкрило мистецтво.

/Files/images/IMG_0744.jpgДень бібліографії «Від краси до мистецтва» було проведено 26 жовтня 2011 року в приміщенні бібліотеки - філії №2. Протягом дня користувачі мали змогу ознайомитися з довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки, прослухати консультації по інформаційно - бібліографічному обслуговуванню,бесіду «Мистецтво як засіб творення особистості», бібліографічний огляд «Берегиня українського мистецтва» (Катерина Василівна Білокур), презентацію рекомендаційних покажчиків, підготовлених бібліотекою: «Красота своїми руками» та «Люко Дашвар», огляд книжкової виставки-настрою «Осінній ноктюрн», взяти участь у грі бібліографів та книголюбів «Видатні люди про кохання, красу і мистецтво». Експоновано 23 екземпляри друкованих матеріалів, відвідали захід 34 користувача.


Свято Хелловін

/Files/images/Х1 001-1.jpg
У ніч на 1 листопада прийнято одягатися в костюми нечистої сили і влаштовувати маскаради. Хелловін - свято вампірів, відьом, привидів та іншої нечисті, який ще зовсім недавно широко святкувався лише в США, тепер набуває все більшої популярності в Європі і Україні. Що ми знаємо про це свято, звідки воно бере свій початок? Де в Україні провести Хелловін страшно, цікаво і незабутньо? На ці питання 19 користувачів бібліотеки (учні профтехучилищ та шкіл мікрорайону) мали змогу знайти відповідь, побувавши на заході "Свято Хелловін", що провела бібліотека - філія No 2. Бібліотекарі підготували консультацію "Історія свята Хелловін", слайд-подорож "Хелловін в Україні", а учасники заходу розповідали, демонструючи фото, про святкування Хелловіну в Кіровограді.

/Files/images/Х1 010-1.jpg
Тут і костюми і традиційний гарбуз зі свічкою всередині. На завершення присутні отримали можливість прослухати огляд літератури "10 кращих книг про вампірів".


Запали свічку

/Files/images/IMG_0982-1.jpg
День па́м'яті же́ртв голодоморів́ — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

Голодомо́р 1932—1933 років — масовий, навмисно зорганізований радянською владою голод 1932—1933 років, що призвів до багатомільйоних людських втрат у сільській місцевості на території Української РCР. Цьогорічні заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору зокрема присвячено вшануванню пам’яті дітей, вбитих і ненароджених внаслідок трагічних подій ’32-33 років. О 16-00 годині 26 листопада незапалену свічку – як символ молодого, непрожитого життя, запалили разом з усією Україною користувачі бібліотеки філії №2.Грудень


Державні символи України

/Files/images/IMG_1189-1.jpg


Кожний народ, маючи свою історію, має і свої історичні святині – герб, прапор, гімн. Символіка є втіленням боротьби за самовизначення, це – історичне надбання народу, частка його етнокультури.

Розбудова держави завжди була справою складною та відповідальною. Її неможливо здійснювати без міцного духовного підгрунтя. Шанобливе ставлення до державних символів, виховання патріотичних почуттів і гордості за власну країну є дуже важливою сходинкою у закладанні духовних основ державності. Обов’язок кожного громадянина України – знати та поважати символи своєї держави, свідомо дотримуватися почестей і правил поведінки щодо них.

/Files/images/IMG_1174.jpg
Усний журнал «Державні символи України» знайомив молодь з історією державних символів України — прапора, герба, гімна. Присутні юнаки та дівчата, користувачі бібліотеки, переглянули слайд-презентацію, ознайомилися з літературою на книжковій виставці «Три складові українського буття».


Літературні розваги " Ти відкриваєш книгу"

Бібліотекарі постійно вишукують нові можливості для того, щоб посіяти в душі кожної молодої людини жадобу до знань і бажання читати.

21 грудня 2011 року, в читальному залі бібліотеки філії № 2 ім. Тобілевича відбулося чергове засідання клубу «Друзі бібліотеки».

/Files/images/IMG_1218.jpg
Чарівна країна, створена пись­менниками та поетами, чекала на присутніх. Бібліотекарі запропонували любителям книги позмагатися й отримати задоволення. Учасники прийняли участь в літературному турнірі-вікторині, який проходив у формі змагання. Конкурс пройшов в 5 турів: «З криниці народної мудрості»;«Міфічні барви»; «Портретна галерея» (впізнання літературного героя за його портретом); «Вікторині»; «Підборі літературної пари». Учасники демонстрували знання світової літератури. В турнірі взяли участь 15 чоловік. Переможцем турніру стала Шверненко Аліса, студентка коледжу статистики.

Кiлькiсть переглядiв: 2207

Коментарi

 • JacRids

  2018-02-26 11:45:39

  Buying Citalopram Online [url=http://cial20mg.com]cialis[/url] Hydrochlorothiazide Aldactazide With Overnight Delivery Cod Only...

 • abufeblok

  2017-12-20 15:03:12

  [url=http://price-of-levitra-20mg.mobi/]price-of-levitra-20mg.mobi.ankor[/url] buyventolin-online.mobi.ankor http://buylevitrageneric.mobi/...

 • iroyijuhaor

  2017-12-20 14:48:58

  [url=http://price-of-levitra-20mg.mobi/]price-of-levitra-20mg.mobi.ankor[/url] buyventolin-online.mobi.ankor http://buylevitrageneric.mobi/...

 • PeterSlect

  2017-08-08 18:08:29

  black mask купить в минске [url=http://blackmaskntl.ru/]черная маска купить[/url] купить black mask черная маска для лица купить в спб...

 • Jeromesnavy

  2017-08-01 11:53:05

  diflucan iv dose [url=http://buydiflucanmvc.com/]buy diflucan over the counter[/url] homepage pictures of diflucan pills...

 • Jeromesnavy

  2017-08-01 08:49:19

  use of diflucan in children [url=http://buydiflucanmvc.com/]where can i buy diflucan[/url] buy diflucan over the counter can i take diflucan and ambien...

 • Jeromesnavy

  2017-07-31 14:09:38

  diflucan for intestinal yeast [url=http://buyonlinediflucanxrum.today/]DifSut[/url] buy diflucan over the counter www foreigndrugstoresonline com products diflucan htm...

 • Jeromesnavy

  2017-07-31 12:00:50

  diflucan href net pharmacy top [url=http://buyonlinediflucanxrum.today/]buy diflucan over the counter [/url] buy diflucan online is it safe to buy diflucan online...

 • Jeromesnavy

  2017-07-31 10:47:14

  define diflucan [url=http://buyonlinediflucanxrum.today/]diflucan fluconazole buy[/url] buy diflucan online canada can i take diflucan with alcohol...

 • Frankwic

  2017-07-31 10:34:55

  yeast infection diflucan dosage [url=http://buyonlinediflucanxrum.today/]buy diflucan online[/url] buy diflucan over the counter diflucan didn work for thrush...