Пам'яті жертв Голодомору

2014-11-20

/Files/images/IMG_0331-1.jpgБібліотека-філія №2 ім. Тобілевича 20 листопада прийняла участь в заході з вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу. Вечір-реквієм проходив в ПТУ №8. Учасниками виховного заходу були учні, викладачі, бібліотекарі. Учні ПТУ декламували вірші про ті страшні часи в історії нашої країни, демонструвалися відеоматеріали про голодомор 1932-33 років, прозвучали пісні «Свіча» та «Пам'яті жертв голодоморів».
/Files/images/IMG_0330-1.jpgНаша бібліотека підготувала матеріали про голодомор на території Кіровоградської області. Були озвучені деякі факти про період голоду 32-33 років в Маловисківському районі, які закарбувалися в душах, пам’яті очевидців (збірник «Дзвони голодної смерті»). А також спогади про голодомор стареньких жителів сiл Бобринецького району зібрані протягом 2005-2006 років Віктором Івановичем Чміленком, громадським активістом, активним учасником Євромайдану, героєм «Небесної сотні». Присутні переглянули відеоролик зі спогадами Петра Юхимовича Тодоровського про голодомор в його рідному містечку Бобринець. Запис був зроблений у березні 2008 року у Москві. Спонсором та організатором поїздки, до 80-річчя відомого кінорежисера, був Віктор Чміленко.
Світлана Осадча зробила огляд книжкової виставки «Чорні крила голодомору».
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять жертв голодомору.