Рідної мови чиста криниця

2015-11-05

5 листопада у бібліотеці-філії №2 ім. І.К.Тобілевича пройшов мовний вернісаж «Рідної мови – чиста криниця», присвячений Дню української писемності і мови. Учасниками заходу були учні ВПУ №4.
/Files/images/078-1.jpg/Files/images/056-1.jpg/Files/images/090-1.jpgНа мовному вернісажі захопливу та цікаву інформацію було подано доступно, з прикладами та наочним матеріалом. Присутні відповідали на запитання ведучих, дискутували та згадували факти з історії нашої мови. Перед учнями постав цикл відеосюжетів «Велика Моравія», «Слов’янська місія святих Кирила і Мефодія». Гості нашої бібліотеки мали унікальну можливість насолодитися красою рідного слова, поглибити та розширити свої знання про історію писемності на Україні.
Учасники заходу випробували свої сили у різних мовних конкурсах та іграх. А на завершення заходу переглянули літературу на книжковій виставці «Писемність і культура».