Звіт перед громадськістю

2015-12-29

/Files/images/IMG_0393.jpg/Files/images/IMG_0409.jpg/Files/images/IMG_0419.jpg В бібліотеці ім. Тобілевича відбувся звіт перед громадськістюу формі інформаційного брифінгу «Бібліотека-вікно у світ».
Працівники бібліотеки розповіли про роботу бібліотеки в 2015 році: виконання планових показників, поповнення книжкового фонду бібліотеки, співробітництво з партнерами, участь у конкурсах, проектах. Присутні переглянули ялинку-колаж «Топ 12 моментів з життя бібліотеки», відео-ролик створений бібліотекою «Чари книг». Відбулася онлайн-демонстрація «Бібліотека № 2 ім. Тобілевича у віртуальному просторі»: сайту бібліотеки, сторінки бібліотеки в Одноклассниках. А завершився звіт оглядом нової літератури та ознайомленням з листком-сигналом серії «Український сюжет: сучасні українські письменники»: найочікуваніша новинка Люко Дашвар «Покров».
Для святкового настрою оформлена альтернативна ялинка з книг «Новорічне деревце» з привітанням від символу Нового року – мавпочки.

/Files/images/IMG_0439.jpg

/Files/images/IMG_0442-1.jpg