• Ви знаходитесь тут:

Історичний ринг «Шляхами визволення України»

2012-10-11

/Files/images/IMG_0562.jpgІсторичний ринг - командна гра, колективний пошук істини. Розвиває творче, логічне і нестандартне мислення учнів. Бажання здобути перемогу у грі є хорошим стимулом до ретельної підготовки.
З метою громадянського та патріотичного виховання молоді, до Дня визволення України в бібліотеці філії №2 пройшов історичний ринг «Шляхами визволення України». Змагалися студенти комерційного технікуму та коледжу статистики, користувачі бібліотеки.
Історичний ринг проходив в три тури і включав завдання: «Назви героя», «Заповни тест на якийсь час» та «Вікторина». «Вікторина» мала шість тем: військова техніка, німецька армія, полководці, культура, люди війни, битви. Учасники рингу ознайомилися з книжковою виставкою «Україна - хроніка визволення» та прослухали огляд літератури.

/Files/images/IMG_0539.jpg