Музична година «Цілюща сила музики»

2012-10-25

Протягом багатьох століть мистецтво було для людини джерелом насолоди і засобом самовираження. Воно завжди мало велике значення і для розвитку духовної культури особистості. Проте лікування за допомогою мистецтва – феномен відносно новий.

/Files/images/IMG_0585.jpgМузична година «Цілюща сила музики», що пройшла в бібліотеці, була присвячена саме цьому феномену. Присутні, члени клубу «Юніор», говорили про цілющу силу музики та її використання в сучасній музикотерапії, особливо музичних творів Моцарта та інших композиторів-класиків. Прослухати музичні твори «Ранок» Е. Гріга, «Полонез» М.Огінського, «Ода радості» Л.Бетховена, «Аве Марія» Ф.Шуберта, «Хор пілігримів» Р.Вагнера, «Сентиментальний вальс», «Пори року» П.Чайковського, «Місячне світло» К.Дебюссі, «Мрії» Р.Шумана. Отримали «Корисні поради для лікування музикою», переглянули книжкову виставку «Перлини світового музичного мистецтва», та прийняли участь у вікторині «У світі музики».