На гостину до бібліотеки

2017-09-16

/Files/images/zahodi_2017/IMG_0110.JPG16 вересня, до річниці міста, в бібліотеці пройшов День відкритих дверей. Кожен, хто прийшов до бібліотеки 16 вересня, з 11:00 до 17:00, мав можливість безкоштовно зареєструватися і отримати річний читацький квиток, або перереєструватися (якщо підійшов термін). А також в цей день бібліотека проводила акцію “День прощення боржника».
Протягом дня відбулися огляди нової літератури, екскурсії-ознайомлення з відділами та інформаційними послугами бібліотеки.
В читальному залі користувачі ознайомитесь з книжковою виставкою «Мій край – моя історія жива», а також виставкою-валізою «Книжкові новинки 2017», що включала цікаві книжкові новинки сучасної української літератури, які є у фонді нашої бібліотеки.
На ганку бібліотеки бажаючі мали змогу почитати періодичні видання, які отримує бібліотека, а також взяти участь у віртуальній топології «Спіраль часу», присвяченій театральному життю Кіровоградщини від середини ХІХ століття до сьогодення.

/Files/images/zahodi_2017/IMG_0119.JPG/Files/images/zahodi_2017/IMG_0105.JPG