Третє тисячоліття – рабство існує

2017-12-05

/Files/images/zahodi_2017/IMG_0285.JPG5 грудня 2017 року в бібліотеці пройшов урок-тренінг «Третє тисячоліття – рабство існує». Учасниками тренінгу були учні 1 та 2 курсів ВПУ №4.
/Files/images/zahodi_2017/IMG_0297.JPGСпеціалісти міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Оксана Кліменченко і Тетяна Писарєва провели слайд-презентацію «Торгівля людьми». Учні дізналися: як відрізнити торгівлю людьми від інших злочинів, про форми торгівлі людьми, хто може постраждати від торгівлі людьми, як вербують торгівці людьми і що може трапитися насправді. Молоді люди, разом з психологом Оксаною Кліменченко, розвінчали міфи про торгівлю людьми, отримали поради, як захистити себе та дізналися про основні правила, які потрібно пам’ятати, щоб не потрапити в тенета торгівців людьми, та куди звертатись, якщо це трапилося.
/Files/images/zahodi_2017/IMG_0302.JPG/Files/images/zahodi_2017/IMG_0298.JPGПротягом заходу присутні переглянули фільм «Життя на продаж: ні експлуатації та торгівлі людьми», прослухали огляд літератури та познайомилися з рекомендаційним списком літератури «Протидія торгівлі людьми» створеним бібліотекою.
Людина - не товар! Зупинимо торгівлю разом!