Мудра людина із щирим серцем

2018-09-27

/Files/images/zahodi_2018/IMG_1239.JPGПід такою назвою в бібліотеці пройшла відео-подорож присвячена 100-річчю видатного українського педагога, директора Павлиської школи, визнаного класика педагогіки XX століття Василя Сухомлинського.

Учні Центральноукраїнського професійного будівельного ліцею мали можливість переглянути відеофільм «Василь Олександрович Сухомлинський. Павлиський романтик ...». Учасники відео-подорожі з цікавістю прослухали десять «не можна» В.О. Сухомлинського, його афоризми та крилаті вислови, взяли участь у вікторині присвяченій життю і творчості педагога-земляка.

Завершився захід оглядом книжкової виставки «Учитель добра і краси» та віршем «Пророк» академіка Ю.Мальованого, який прочитала бібліотекар ліцею Катерина Степанова.

/Files/images/zahodi_2018/IMG_1238.JPG/Files/images/zahodi_2018/IMG_1242.JPG