Правовий дороговказ

2018-12-11

Правовий дороговказ «Хуліганству-ні!» пройшов в бібліотеці для учнів профтехучилищ та студентів, вони переглянули відео створене для профілактики правопорушень серед молоді, а потім в аудиторії пройшло його обговорення. Відео сюжети: «Сам собі адвокат. Адміністративне правопорушення», «Програма захисту. Неповнолітні злочинці», «Правопорушення неповнолітніх та відповідальність. Освітньо - профілактична бесіда з представником відділу міліції», дали можливість учасникам заходу правильно відповісти на питання правознавчої вікторини. Молоді люди мали нагоду ознайомитись з літературою по праву.
/Files/images/zahodi_2018/IMG_1536.JPGЮридична освіта та юридична професія були популярні в усі часи. Завжди вважалося престижним віддати свою дитину у навчальний заклад вивчати право, іноді всупереч її бажанням. Часто людина сама йшла освоювати юриспруденцію та згодом розуміла, що професія юриста її не приваблює та її призначення зовсім в іншому, а деякі – просто суміщали юридичну та іншу вподобану діяльності. Проаналізувавши життєві шляхи найвідоміших літераторів, знаходимо цьому не одне підтвердження. Бібліотекарі зробили спробу представити твори деяких відомих митців, які намагалися стати юристами, а стали письменниками, на книжковій виставці «Письменники-юристи». Кожен твір відомого автора мав його візитівку.
Завершився захід оглядом саме цієї виставки.