З друкованим рядком наодинці

2018-12-20

/Files/images/zahodi_2018/IMG_1563.JPGПід такою назвою пройшов в бібліотеці День інформації. Кожна нова книга в бібліотеці — це подія, це завжди таємниця і знайомство, здатне принести ні з чим незрівнянне задоволення. Протягом дня відвідувачі бібліотеки мали можливість прослухати огляд книжкової виставки «Строкатий світ книжкових новинок», журнальний коктейль «По сторінках кращих періодичних видань року», книжкове експрес-ревю «Чудо на книжковій полиці: кращі книги року». Вони відвідали бібліокафе «Компанія хороших книг», презентацію рекомендаційного списку «Нові книги нового століття», бібліографічний привал «Маршрутами чарівного світу літератури» і взяли участь у вікторині «Книжкова бібліохвиля», в акції «Підвішена книга» та засіданні юнацького клубу «КлюЧ» «Зимові феєрверки».
/Files/images/zahodi_2018/IMG_1575.JPGАрт-толока «Зимові феєрверки» розпочалася знаменитою різдвяною мелодією «Щедрик». Відбулося знайомство з творчістю Миколи Леонтовича та новим романом Ірен Роздобудько «Прилетіла ластівочка» (2018) і переглянули буктрейлер за цією книгою.
Члени клубу взяли участь в різдвяній конкурсній програмі: «Різдвяний розігрів», «Різдвяний стіл», «Різдво у світі», «Різдвяна кутя», «Різдвяний кросворд» та конкурсі колядок та щедрівок. Переможцем програми став Дмитро Бажан.

/Files/images/zahodi_2018/IMG_1599.JPG/Files/images/zahodi_2018/IMG_1589.JPG/Files/images/zahodi_2018/IMG_1549.JPG/Files/images/zahodi_2018/IMG_1553.JPG