Зігріті турботою

2019-10-01

/Files/images/zahodi_2019/IMG_2766.JPGПід такою назвою в бібліотеці 1 жовтня пройшов правовий лік без до Дня людей похилого віку.
На заході бібліотекарі інформували присутніх як отримати безкоштовну консультацію юриста: по телефону та online, та як працює термінова цілодобова консультація адвокатів.
Людям похилого віку можна звернутися до юристів з різноманітними питаннями: нарахування пенсії, соціальних виплат, призначення пільг, субсидії, оформлення спадщини, земельного паю, отримання неякісних комунальних, медичних послуг, розірвання договорів довічного утримання тощо. Користувачі бібліотеки на заході також ознайомилися з роботоюКропивницького міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та переглянули відеоновини "Як працює мобільний додаток "Пенсійний фонд".
/Files/images/zahodi_2019/IMG_2763.JPGЗакінчився захід оглядом преси про зміни в пенсійному забезпеченні, які уряд планує у 2020 році.