І знов із попелу я воскресаю

2019-10-10

/Files/images/zahodi_2019/034-1.jpgПід такою назвою 10 жовтня 2019 року в бібліотеці до Дня захисника України проведена літературно-музична композиція.
Учні будівельного ліцею переглянули фрагменти відеовиставки-експозиції «Українське козацтво», яка була створена бібліотекою до 300-річчя Запорозької Січі.
/Files/images/zahodi_2019/IMG_2779.JPGЮнаки дізналися про історію 3-го окремого полку спеціального призначення, переглянули уривок документального фільму «Аеропорт. Той день». Вони ознайомилися з книгою Дмитра Степаненка «Фронтовий щоденник: окопні історії», переглянувши її відеопрезентацію. Особливе враження на присутніх справила книга «Сила життя»та перегляд відео фрагментів про учасника спецпроекту ТСН "Переможці" Вадима Довгорука.
Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять героїв АТО, серед яких випускники ПТУ №8 Дмитро Придатко, Володимир Тигнян, Руслан Слободянюк.
/Files/images/zahodi_2019/IMG_2784.JPGЗавершився захід оглядом книжкової виставки «Їх єднала доля України: епоха та її герої» та рекомендаційного бібліографічного списку «Хоробрі серця».