Подорож морем преси

2020-09-02

/Files/images/zahodi_2020/Фото-колаж.jpgПід такою назвою в бібліотеці пройшов перегляд нових надходжень преси. Бібліотекарі детально познайомили відвідувачів з періодичними виданнями, які є в нашій бібліотеці. Не залишили байдужими наших користувачів газети: «Дарья», «Дачные советы», «Люблю готовить», «Позакласний час» та журнали: «Burda», «Verena», «Добрые советы на все случаи жизни», «Отдохни! Звезды ждут тебя». Саме в цих журналах можна знайти цікаву й корисну інформацію «про все на світі», цікаві рубрики, яскраві малюнки та фотографії.
Особливу увагу користувачів бібліотекарі звернули на місцеві газети, що отримує бібліотека від редакцій, як спонсорські, серед них: «Вечірня газета», «21-й канал», «Діалог», «Народне слово», «Наше місто», «Первая городская газета», «Трудоустройство», «Украина-центр».
Шановні користувачі! Завітайте до бібліотеки та оберіть для себе книжку улюбленого автора, пізнавальний яскравий журнал чи газету, і читайте, читайте, читайте.