Літературний хеллоуїн

2020-10-31

/Files/images/zahodi_2020/20201028_134127-1.jpg 31 жовтня в бібліотеці пройшло засідання юнацького клубу «КлюЧ» під назвою «Вампіри і привиди у книжковому житті». Члени клубу дізналися про історію виникнення цього свята, про старовинні ірландські обряди зустрічі Нового року, про розвиток і поширення звичаю святкування Хеллоуїна в усіх англомовних країнах. Бібліотекарі для своїх користувачів створили тематичну книжкову виставку-айстопер «ЖАХливо цікаві книги» та запропонували переглянути відео «Літературний хеллоуїн». /Files/images/zahodi_2020/20201030_133911-1.jpgАдже Halloween – свято не тільки для того, щоб вирізати гарбузи, надягати костюми і лякати людей, а ще і читати моторошні книжкові історії. Тихий, вдумливий вечір з книжкою в руках, від якої холоне кров, а за вікном барабанить дощ і стукає в шибки вітер – тут хто хочеш перейметься атмосферою. І, звичайно, все залежить від книги. Бібліотекарі зібрали для присутніх найцікавіші варіанти для хеллоуїнської добірки, місцями страшні, місцями чарівні. Кожен мав змогу вибрати книгу до смаку, недарма всі пригощалися приворотним зіллям «Читати, читати, читати!!!».
Хеллоуїнські книги зацікавили також користувачів бібліотеки старшого віку. Бажаючі вибирали книжки та робили селфі на згадку біля нашої виставки-айстопера.

/Files/images/zahodi_2020/30.114.jpg/Files/images/zahodi_2020/1.jpg