• Ви знаходитесь тут:

Незвичайні події у звичайній бібліотеці

2020-12-29

/Files/images/zahodi_2020/001.jpgТаку назву мав щорічний звіт перед громадськістю в бібліотеці-філії №2, що відбувся 29 грудня. Про життя установи, її ресурси та можливості розповіла завідуюча бібліотеки. Вона відзначила, що криза, спричинена пандемією COVID-19, не могла не позначитися на роботі бібліотеки. Це була неочікувана форс-мажорна ситуація, але загалом, такий іспит бібліотекарі витримали. Наталія Верозуб розповіла про роботу в умовах карантину, інноваційну діяльність, участь у програмах та акціях, навчання бібліотекарів і користувачів цифровій грамотності, роботу в Facebook.
/Files/images/zahodi_2020/002.jpgПрисутні отримали інформацію про нові надходження, ознайомились з виставкою «Книги, які надихнули кіно» та буктрейлером до роману Василя Тибеля "Бурштин" на YouTube каналі. Бібліотекарі представили користувачам бібліографічні видання, створені в 2020 році. Завершиться захід оглядом книжкової виставки «Літературні сезони: від Миколая до Різдва» та вітаннями з прейдешніми святами./Files/images/zahodi_2020/003.jpg