Про кохання українською

2021-02-11

/Files/images/zahodi_2021/20210211_110456-1.jpg11 лютого в бібліотеці-філії №2 члени юнацького клубу «КЛюЧ» взяли участь у жіночому діалозі «Про кохання українською».
На заході з задоволенням читали поезії: “Зів'яле листя” Івана Франка; “Стояла я і слухала весну» Лесі Українки; “Панно Інно...”, “Коли у твої очі дивлюся” П. Тичини; «На білу гречку впали роси» М. Рильського; «Так ніхто не любив», «Білі акації будуть цвісти» В. Сосюри; «У любові є будні, і свята» В. Симоненка; «Світлий сонет» Ліни Костенко. Всі ці поезії сповнені почуттям — безумовно, реальним, іноді світлим, іноді болючим, коли взаємним, а коли й нерозділеним. Бібліотекар Світлана Осадча провела огляд прозових творів про кохання сучасних українських письменників - Люко Дашвар, Світлани Талан, Ніни Фіалко, Тетяни Брукс, Наталії Гурницької, та Софії Андрухович.
Учасники жіночого діалогу переглянули відеосюжети: «Вірші про кохання. І все не те без тебе», «Зіркова історія Золотої письменниці України Люко Дашвар» та послухали пісні на слова Ліни Костенко «Очима ти сказав мені люблю»./Files/images/zahodi_2021/20210211_110556-1.jpg