Місячник благоустрою 2021

2021-04-24

/Files/images/zahodi_2021/фото.jpgБібліотека прийняла участь у проведенні місячника з озеленення, прибирання та благоустрою. Бібліотекарі та постійні користувачі провели весняне прибирання прилеглої території. Разом прибрали сміття, просапали на клумбах весняні квіти. Маємо в планах висадити розсаду квітів в декоративні ящики, але після заморозків.
З метою пропаганди охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів, виховання у населення бережливого ставлення до навколишнього природного середовища та до рідного краю в бібліотеці підготували рекомендаційно-бібліографічний список літератури «Природоохоронні та екологічні дати». Список містить розділи: “Список екологічних дат та проблем”, “Захист природи - наш обов'язок” та “Інтернет про екологію”. Матеріал розміщений за розділами в алфавітному порядку. Видання розраховано на широке коло читачів. Бібліотекарі запропонували користувачам підбір документів з теми, які є у фонді бібліотеки-філії №2 і бібліотек-філій МЦБС міста Кропивницького та представлені в інтернет-ресурсах.
Шановні містяни, бережіть природу! Долучайтесь до впорядкування території міста!