Дорога Стефаника

2021-05-14

/Files/images/zahodi_2021/Фотоколаж.jpg14 травня 2021 року виповнилося 150 років з дня народження Василя Стефаника - видатного українського письменника, громадського та політичного діяча, важливої постаті культурного та соціально-політичного життя України.
Користувачі бібліотеки мали змогу переглянути літературно-музичну композицію в основу якої покладено фільм «Дорога. Василь Стефаник» документального серіалу „Гра долі” від студії «ВІАТЕЛ» з ведучою Наталкою Сопіт. Учасники заходу дізналися про перші закоханості і перші розчарування Василя Стефаника, значення мистецтва і літератури в його житті, знайомство з Соломією Крушельницькою, про трагічне кохання до шлюбної жінки Євгенії Калитовської, кохання Ольги Гаморак та одруження з нею і виховання синів після її смерті.
Відбулося знайомство з книжковою виставкою «Бетховен українського слова», що доповнена рекомендаційним списком «Любив свою дорогу...».