Cвяткуємо День захисту дітей

2021-06-01

/Files/images/zahodi_2021/Ф2 Фотоколаж День захисту дітей 3.jpg1 червня 2021 року бібліотека-філія №2 святкує День захисту дітей у новому форматі. Бібліотекарі підготували корисний контент для аудиторії батьків. І звичайно ж відбулось знайомство з книгою.
Користувачам запропонували переглянути три відеоефіри на YouTube-каналі на цікаві теми для батьків:
1. «ЗАХИСТ найціннішого»:
- безпека вдома,
- безпека на вулиці,
- безпека в інтернеті.
2. «ТУРБОТА про найголовніше»:
- Здоров’я дітей. Як вплинув період карантину, пов’язаний з багатьма обмеженнями, на дитячий організм?
- Формування корисних звичок. Нові умови життя формують нові звички.
- Як правильно говорити з дітьми про обмеження? Як навчити і пояснити необхідність дотримуватись правил?
- Чи потрібна дітям «нова соціалізація» після закінчення карантину?
3. «ЛЮБОВ до найріднішого»
- Любов батьків до дітей
- Розуміння дітьми батьківської любові
- Дитина, зрощена в любові = щасливий дорослий. Як, люблячи свою дитину з перших днів її життя, захищаючи її та турбуючись про неї, виростити щасливого дорослого?
Ми запросили тат і мам, бабусь та дідусів переглянути з нами відеосюжети та обмінятись досвідом.
А діти мали можливість переглянути книжкову виставку для дітей наших письменників-земляків, створити ляльки-мотанки.