Земля у долонях

2021-06-03

/Files/images/zahodi_2021/Слайд1.JPG
3 червня 2021 року в бібліотеці відбувся День бібліографії "Земля у долонях", присвячений Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища.
Програма Дня включала різноманітні заходи для користувачів різного віку: презентацію книжкової виставки «Не руйнуй гармонії земної», проведення екологічного калейдоскопу «Жива Планета», бібліоінформеру «Дбаємо про довкілля», прес-репортажу “Дзвони сьогодення”, бібліографічної гри і мозаїки.
Користувачі бібліотеки мали можливість висловити свою думку, скориставшись відкритим мікрофоном “Мій голос на захист планети Земля”, ознайомитись з рекомендаційно-бібліографічним списком літератури «Природоохоронні та екологічні дати», отримати консультації щодо пошуку потрібної інформації в каталогах і картотеках, мережі Інтернет.