Разом з власної волі з 1919-го.

2023-01-20

/Files/images/zahodi_2023/20230120_114028-2.jpgНапередодні державного свята – Дня Соборності України, у бібліотеці-філії №2 провели відеоурок з учнями ЦВПУ ім. М. Федоровського. Розпочався захід з декламування вірша В.Сосюри «Любіть Україну» та бесіди про історію виникнення та святкування Дня Соборності. Учні переглянули відеоролик «День Соборності України 22 січня. Історія та сучасність» та відеофільм «Мальовничі куточки України».
Для учасників заходу бібліотекар підготувала вікторину «Як я знаю Україну». У конкурсі «Знай своїх в обличчя» учні називали відомих українських постатей за їх портретами. Бібліотекар наголосила, що той хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього!
Захід завершився оглядом книжкової виставки «22 січня – День Соборності України» та побажаннями міцного здоров’я, миру, злагоди та глибокої віри у гідне майбутнє України!