• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Робота за проєктом «Громадський хаб «Амбасадори безпеки».

Робота за проєктом «Громадський хаб «Амбасадори безпеки».

2024-06-04

Через обстріли енергетичної інфраструктури України у всіх містах, селищах і селах вимикають вуличне освітлення, що створює для водіїв та пішоходів перешкоди. У темну пору доби пішоходам особливо важливо мати на одязі світловідбивні елементи. Це допоможе їм стати видимими для інших учасників дорожнього руху та попередити дорожньо-транспортну пригоду.
Саме тому, з метою привернення уваги до пішоходів на дорозі законодавством були встановлені вимоги щодо носіння світловідбиваючих елементів. Світловідбиваючі елементи одягу - це спеціальні частинки або смужки на одязі: наклейки, браслети, флікери, значки, які світяться, коли на них потрапляє світло. Вони роблять людину видимою в темну пору доби або в погану погоду.
/Files/images/zahodi_2024/колаж8.jpgПро це розповіла дітям бібліотекар читального залу книгозбірні №2 м. Кропивницького на майстерні з виготовлення флікерів зі світловідбивної плівки, стрічки й фетру.
Учасники заходу виготовили флікери, дизайн яких обирали самі за бажанням. Матеріали для проведення майстер-класу були надані ГО “Агенцією сталого розвитку “Хмарочос” за підтримки Проєкту стабілізації поліцейської діяльності (PSP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади.
Кiлькiсть переглядiв: 5

Коментарi