Книга в кадрі

2013-10-23

/Files/images/IMG_0257.jpgВсі ми звикли до звичайного способу зацікавити книгою - книжкової виставки. Але зараз з'являються все нові і нові форми роботи в бібліотеках. Спочатку це були віртуальні виставки, а тепер це буктрейлери, або короткі відеоролики за мотивами книги, кліпи по книзі.
В бібліотеці пройшла літературна відео-година «Книга в кадрі». Присутні юнаки і дівчати мали змогу переглянути буктрейлери до книг Люко Дашвар «Молоко з кров’ю», О. Солженіцина «Архипелаг Гулаг», Л. Толстого «Війна і мир», Дена Брауна «Код да Вінчі», Е. М. Ремарка «Тріумфальна арка», «Три товариша», П. Зюскінда «Парфюмер», а також буктрейлер до книги К. Р. Сафона «Тінь вітру», який було підготовлено на конкурс КМЦБС в 2013 році.
Основна думка яка прозвучала при обговоренні буктрейлерів, що цей спосіб реклами книги яскраво і образно розповідає про книгу, зацікавлює, заінтриговує читача, спонукає до читання. Жанр буктрейлера перетворився на справжнє мистецтво.