Статті в пресі:

2018.11.15 Новини культури: «Моя мова - моє життя і здоров'я»

Моя мова - моє життя і здоров'я. Під такою назвою в бібліотеці №2 пройшов усний журнал. Учасниками заходу стали студенти коледжу механізації сільського господарства. Юнаки та дівчата перегорнули сторінки усного журналу, з якого дізналися про тернистий шлях становлення і розвитку української мови, української писемності. Переглянули відео «Світлиця слова у безмежжі часу», «Петро Яцик - меценат українського розвитку». Остання сторінка журналу була інтелектуально-ігровою та включала конкурсну програму на краще знання української мови. Кращим знавцем української мови серед присутніх став студент Владислав Бондаренко.

Верозуб Н. «Моя мова - моє життя і здоров'я» //Наше місто.-2018.- 15 листопада.-с.4.

2018.10.11 Новини культури: «Вийшли в люди працівники бібліотеки №2»

Вийшли в люди працівники бібліотеки №2. На ґанку організували літературну альтанку «Під книжковою парасолькою» та провели піар-акцію «Рекламний книгогід». Бібліотекарі розповсюджували рекламні листки, буклети, візитки, книжкові закладки, рекомендаційні списки інтернет-сайтів з вебліографією, залучали потенційних користувачів. Цього дня кожен мав змогу записатись до бібліотеки безкоштовно завдяки акції «Стань читачем бібліотеки сьогодні».

Верозуб Н. «Вийшли в люди працівники бібліотеки №2» //Наше місто.-2018.- 11 жовтня.-с.4.

2018.10.11 Новини культури: «Мудра людина зі щирим серцем»

Мудра людина зі щирим серцем. Під такою назвою в бібліотеці №2 пройшла відеопо-дорож, присвячена 100-річчю Василя Сухомлинського. Учні будівельного ліцею переглянули відеофільм про Павлиського романтика. З цікавістю прослухали десять «не можна» Сухомлинського, його афоризми та крилаті вислови, взяли участь у вікторині присвяченій життю і творчості педагога-земляка.

Верозуб Н. «Мудра людина зі щирим серцем» //Наше місто.-2018.- 11 жовтня.-с.4.

2018.10.04 Новини культури: «Пам'ятники окраса»

Пам'ятники окраса. Віртуальна арт-екскурсія відбулася в бібліотеці №2. Учні профтехучилища №4 здійснили відеомандрівку вулицями обласного центру. Побували на Фортечних валах, оглянули церковні споруди, будинки Мейтуса, Вайсенберга. Відвідали приміщення, збудоване коштом генерал-полковника Трам-бицького, яке тепер називають театром корифеїв. Побачили пам'ятники і пам'ятні знаки, які возвеличують українських діячів та присвячені подіям національної історії. Звучали художні твори, вірші про наше місто.

Верозуб Н. «Пам'ятники окраса» //Наше місто.-2018.- 4 жовтня.-с.4.

2018.09.13 Новини культури: «Україна: випробування свободою»

Україна: випробування свободою. Літературно-тематичний вечір у бібліотеці №2 був присвячений тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня. Бібліотекарі через поезію і пісні намагалися донести до сердець відвідувачів основну думку: війна - це безумство, це невиправдана жорсткість. З нашої історії ми бачимо споконвічне прагнення українства до волі та незалежності рідної землі. Слова «Слава Україні - Героям слава» перестали бути просто вітанням, це вже данина шани найкращим, тим, котрі у найважливіший момент нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради Батьківщини.

Верозуб Н. «Україна: випробування свободою.» //Наше місто.-2018.- 13 вересня.-с.4.

2018.07.05 Новини культури: «Усний журнал про Конституцію»

Усний журнал про Конституцію провели в бібліотеці №2. Студенти коледжу механізації сільського господарства ознайомилися зі сторінками Конституції Пилипа Орлика, конституційним процесом періоду Центральної Ради та прийняттям Основного Закону в 1996 році. Завершився захід правознавчою вікториною, переможцем якої став студент Михайло Богословець.

Верозуб Н. «Усний журнал про Конституцію» //Наше місто.-2018.- 5липня -с.4.

2018.06.24 Новини культури: «Шляхи вирішення сімейних конфліктів»

Шляхи вирішення сімейних конфліктів. У бібліотеці №2 відбулася зустріч учнів училища №4 з провідним психологом міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Оксаною Кліменченко. Говорили про родину, сім'ю, культуру сімейних стосунків. Оксана Анатоліївна провела «Аналіз рольових очікувань чоловіка і жінки», вправи «Він і Вона», «5 мов любові», «Історія про баронесу». Учні ознайомилися з фільмами, книгами, необхідними для формування чоловічих якостей у хлопців та жіночності у дівчат.

Верозуб Н. «Шляхи вирішення сімейних конфліктів» //Наше місто.-2018.- 24травня -с.4.

2018.05.17 Новини культури: «Літературно-мистецький захід, присвячений Дню Перемоги»

Літературно-мистецький захід, присвячений Дню Перемоги, пройшов у бібліотеці №2. Учні ПТУ та дорослі користувачі бібліотеки переглянули відеоматеріали, ознайомитися з літературою, яка розкриває Історію Другої світової війни, внесок України в перемогу.

Верозуб Н. «Літературно-мистецький захід, присвячений Дню Перемоги» //Наше місто.-2018.- 17травня -с.4.

2018.05.03 Новини культури: «Мир-Схід-Захід»

Мир-Схід-Захід. Під такою назвою пройшло засідання юнацького клубу «КЛюЧ» у бібліотеці №2. Літературне бомбардування було присвячене сучасній українській літературі, говорилося про нові книги письменників зі сходу і заходу України. Бібліотекарі познайомили присутніх з книговидавничим проектом «Схід-Захід», де у кожному виданні серії під однією палітуркою поєднано твори двох авторів: одного із західної України, другого - зі східної.
Обговорили роман Галини Вдовиченко «Маріупольський процес», після прочитання якого щемить душа. Роман про людину, її метання й пошуки, про Схід і Захід України на рівні «східняцьких» і «західняцьких» душ і болю. І таки про любов, яка одвіку проростала всупереч усім війнам і терористам.

Верозуб Н. «Мир-Схід-Захід» //Наше місто.-2018.- 3травня -с.4.

2018.04.19 Новини культури: «Дивовижні факти про людину»

Дивовижні факти про людину. Таку вікторину провели в бібліотеці №2. Користувачі взяли участь у інформаційному релаксі «Гармонія здоров'я ключ до щастя». Переглянули калейдоскоп корисних порад «Культура здоров'я» та відеосюжети «Старослов'янські методи оздоровлення», «14 фактів про сновидіння та вплив здорового сну на людину». Вікторина «Дивовижні факти про людину» розкрила знання учнів про можливості людського організму. Учасників вікторини, які надали найбільше правильних відповідей, було відзначено книжковими нагородами.

Верозуб Н. «Дивовижні факти про людину» //Наше місто.-2018.- 19квітня -с.4.

2018.04.12 Новини культури: «Україна в революційну добу»

Україна в революційну добу. День бібліографії, присвячений 100-річчю Української революції 1917-1921 років, провели в бібліотеці №2. Його мета - підкреслити важливість тих подій для утвердження української державності. Учасники відвідали історичний урок «Відродження нації: Українська революція», переглянули фільми про історію української державності, Універсали Центральної Ради. Прослухали інформаційне досьє «Останній гетьман України Павло Скоропадський».

Верозуб Н. «Україна в революційну добу» //Наше місто.-2018.- 12квітня -с.4.

2018.03.22 Новини культури: «Засідання юнацького клубу «КЛюЧ»

Засідання юнацького клубу «КЛюЧ» у бібліотеці №2 було присвячене генію українського народу Тарасу Шевченку. За його віршами та художніми полотнами можна вивчати історію України. Учасники клубу читали вірші поета, а також слухали твори, присвячені Кобзареві. Переглянули відео «Обличчя української історії» та відеокліпи пісень за творами Шевченка. Завершився захід оглядом літератури «Ніби дотик до історії, подих Кобзаревого життя».

Верозуб Н. «Засідання юнацького клубу «КЛюЧ» //Наше місто.-2018.- 22березня -с.4.

2018.02.01 Новини культури: «Ярій, душе! Ярій, а не ридай...»

«Ярій, душе! Ярій, а не ридай...» У бібліотеці №2 відбулося засідання юнацького клубу «КЛюЧ», присвячене 80-річчю від дня народження Василя Стуса. Члени клубу (учні ВПУ №4) переглянули відео «Василь Стус. До 80-і річниці з дня народження», «Обличчя України. Василь Стус». На літературному вечорі звучав живий голос Стуса та поезії у виконанні студентів, акторів, співаків. Присутні взяли участь у вікторині «Феномен доби».

Верозуб Н. ««Ярій, душе! Ярій, а не ридай...» //Наше місто.-2018.- 1 лютого -с.4.

2017.10.26 Новини культури: «Збройні сили України: історія та сучасність»

«Збройні сили України: історія та сучасність». Такою була тема дня інформації в бібліотеці №2. Учні ПТУ№8 взяли участь в історичній вікторині про період козаччини на українських землях. Змагалися команди «Пластуни» і «Побратими». Перемогу здобула команда «Побратими» (капітан Сергій Чорич).
Головною подією стала зустріч з бійцями 3-го окремого полку спеціального призначення. Учні технікуму механізації сільського господарства дізналися про історію полку, переглянули уривок документального фільму «Аеропорт. Той день». Студенти з цікавістю спілкувалися з бійцями.

Верозуб Н. «Збройні сили України:історія та сучасність» //Наше місто.-2017.- 26 жовтня.- с.4.

2017.06.22 Новини культури: «Квіткове асорті»

Квіткове асорті влаштували для відвідувачів у бібліотеці №2. Присутні дивилися відео та слухали пісні про квіти. Бібліотекарі зробили огляд статей про квіти з журналів «Квіти України» та «Домашні квіти». Присутні також мали нагоду ознайомитися з книжковою викладкою «Квіти в нашому житті». Бібліотекарі оздобили її кімнатними квітами, які виростили і доглядають самі.

Верозуб Н. «Квіткове асорті» //Наше місто.-2017.- 22 червня.-с.4.

2017.03.23 Новини культури: «Невмируще слово: У книгозбірнях міста пройшли заходи до 203-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка»

Учні ПТУ №8 у бібліотеці №2 читали твори поета, переглянули презентацію «Цікаве про Шевченка» та відеокліпи пісень за творами Кобзаря.

Верозуб Н. «Невмируще слово. Учні ПТУ №8…» //Наше місто.-2017.- 23 березня.-с.4.

2017.03.16 Новини культури: «Історія вчить, якщо її вчити»

17 (4 - за старим стилем) березня 1917 року в Києві було проголошено створення Української Центральної Ради - найвищого представницького органу українців. Головою УЦР було заочно обрано Михайла Грушевського. Цей день став початком Української революції 1917-1921 років та розбудови модерної української державності. У бібліотеці №2 відбувся відеодокументальний перегляд «Кінохроніка доби УНР». Бібліотекарі разом з учнями профтехучилищ провели паралелі між подіями сторічної давнини та сучасністю. Дійшли висновку, що історія вчить, якщо її вчити.

Верозуб Н. «Історія вчить, якщо її вчити» //Наше місто.-2017.- 16 березня.-с.4.

2017.03.02 Новини культури: «Ерудити і поліглоти»

Розмовляй українською, пиши українською, співай українською... Таку назву мала ерудит-гра у бібліотеці №2. Учасниками конкурсної програми були учні ПТУ №8, які створили дві команди. Капітанами команд були Костянтин Урсулов (команда «Ерудит») та Євген Ткаченко (команда «Полі-глот»). З відривом в один бал перемогла команда «Ерудит».

Верозуб Н. «Ерудити і поліглоти» //Наше місто.-2017.- 2 березня.-с.4.

2017.02.23 Новини культури:«Експрес-побачення»

«Експрес-побачення» від­булося в бібліотеці №2. У кон­курсній програмі взяли участь учні техучилища №4. Для спіл­кування та знайомства вони мали п'ять хвилин. Були ство­рені п'ять пар. Свої таланти вони продемонстрували в кон­курсах «Любов з першого по­гляду», «Сердечне ворожіння», «Ти без мене - не ти, я без тебе — не я!», «Компліменти», «Еру­дит», «Кулінарний», «Панто­міма» та інших. За підсумками журі, ідеальну пару склали Олександр Хівренко і Валерія Бойко.

Верозуб Н. «Експрес-побачення»//Наше місто.-2017.- 23 лютого.-с.4.

2017.02.02 Новини культури: Вечір пам'яті «Навіки мо­лоді герої Крут»

Вечір пам'яті «Навіки мо­лоді герої Крут» пройшов у бібліотеці №2. Користувачі бібліотеки учні училищ №№4 та 8 згадали подвиг укра­їнських юнаків-добровольців, які виступили на захист Укра­їнської Народної Республіки. Переглянули фільм: «Лист без конверта». Хвилиною мов­чання вшанували пам'ять ге­роїв тодішніх років і сьогоденних.

Верозуб Н. Вечір пам'яті «Навіки мо­лоді герої Крут» //Наше місто.-2017.- 9 лютого.-с.4.

2017.02.02 Новини культури:Засідання юнацького клубу «КЛюЧ»

Засідання юнацького клубу «КЛюЧ» у бібліотеці №2 було присвячене 120-річчю від дня народження Євгена Маланюка. Члени клубу (учні ВПУ №4) переглянули відеопрезентацію «Євген Маланюк. Життєпис та творчість». Відбувся літера­турний екскурс інтимної лі­рики поета «І ніч пливла безшумним пароплавом...» Присутні ознайомилися з чу­довою любовною лірикою письменника. Читали вподо­бані вірші. Завершився захід оглядом книжкової виставки «Євген Маланюк - самобутній митець української діаспори» та презентацією рекомендацій­ного списку літератури «Імпе­ратор залізних строф».

Верозуб Н. Засідання юнацького клубу «КЛюЧ»//Наше місто.-2017.- 2 лютого.-с.4.

2017.01.26 365 днів навколо книги: Єднання в ім'я майбутнього України

Єднання в ім'я майбутнього України. Під такою назвою в бібліотеці №2 пройшла історико-літературна композиція до Дня Соборності України. Учасниками заходу були учні училища №8. Аудиторії була представлена книжкова ви­ставка «Віковічна мрія укра­їнського народу» з історичною та документальною літерату­рою. Був продемонстрований документальний фільм «Акт Злуки УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року». Учні взяли участь у тест-вікторині «Колір надії - колір боротьби». Переможцем вікторини став учень училища №8 Олександр Малий.

Верозуб Н. Єднання в ім'я майбутнього України //Наше місто.-2017.- 26 січня.-с.4.

2016.12.08 Засідання юнацького клубу «КЛюЧ»

Засідання юнацького клубу «КЛюЧ»,присвячене представникам польської культури, відбулося в бібліо­теці №2. Історико-краєзнавчий та літературний екскурс познайомив присутніх з по­льським композитором Каролем Шимановським та долями ще трьох польських письмен­ників, пов'язаних з нашим краєм. Члени клубу перегля­нули кадри з фільму «Кароль Шимановський. Українські стежки польського генія». Лі­тературний мікс присвятили творчості Міхала Хороманського, Ярослава Івашкевича та письменника і краєзнавця Міхала Грабовського, який жив і працював у Олександрівці. Присутні дізналися про об'єднання поляків Кіровоградщини «Полонія» та тра­диційні музичні фестивалі імені Кароля Шимановськоґо.

Засідання юнацького клубу «КЛюЧ» //Наше місто.-2016.- 8 грудня.- с.4.

2016.11.24 «Їм у віках судилося безсмертя»

«їм у віках судилося без­смертя». Година історичної правди-пам'яті пройшла в бібліотеці №2. Бібліотекарі та учні ПТУ №8 згадали про тих, хто закінчив життя земне у 2013-2014 роках. Перегля­нули документальний фільм про Революцію гідності, про­слухали огляд книжкової виставки «Майдан - муж­ність, воля та біль».

«Їм у віках судилося безсмертя» //Наше місто.-2016.-24 листопада.- с.4.

2016.10.20 Хоробрі серця: Героїко-патріотичний захід «Хоробрі серця»

Героїко-патріотичний захід «Хоробрі серця» у бібліотеці №2 був присвячений захисни­кам України, бійцям 3-го окре­мого полку спеціального призначення. Присутні учні училища №4, бібліотекарі, му­зиканти мали можливість по­спілкуватися з героями. Лейтенант, сержанти та стар­шина відповідали на питання та надихнули присутніх вірою, викликали гордість за наших земляків. Бібліотекарі підготу­вали довідку про історію 3-го окремого полку спеціального призначення. Уривок докумен­тального фільму «Азропорт. Тот день» познайомив присут­ніх з командиром 3-го полку спецпризначення Героєм Ук­раїни полковником Олексан­дром Сергійовичем Трепаком. Переглянули «Книгу Пам'яті полеглих за єдину Україну: 3-й окремий полк спецпризна­чення». Прослухали огляд книжкової виставки «За Ук­раїну, за її волю, за народ» та ознайомилися з бібліографіч­ним списком літератури «Хо­робрі серця».
Працівники книгозбірні дя­кують гостям за подаровану нам зустріч і бажають їм та їхнім сім'ям добра, злагоди, любові й сімейного затишку, а всій нашій країні - мирного неба.

Героїко-патріотичний захід «Хоробрі серця»//Наше місто.-2016.-20 жовтня.-с.4.

2016.09.08 Новини культури: Під Франковою зорею: «Апостол духу і праці»

«Апостол духу і праці». День бібліографії на таку тему провели в бібліотеці №2 до 160-річчя від дня народження Івана Франка. Для користувачів бібліотекарі під­готували бібліографічний оглядтворів Франка, експрес-довідку про цікаві факти з його життя. Члени клубу «КЛюЧ» перегля­нули літературно-музичну композицію «Любов вели­ких людей- завжди ле­генда», взяли участь у вікторині за творчістю Франка.

«Апостол духу і праці».//Наше місто.-2016.- 8 вересня.- с.4.

2016.04.28 Новини культури: Заморочки з бочки: Не засмічуй душу й тіло.

Не засмічуй душу й тіло. Про здоров'я як цінність нашого життя ішла мова під час пре­вентивної гри у бібліо­теці №2. Учасники переглянули відео «141 фактів про здоров'я людини та стимул до здорового способу життя», «Шкідливі звички». Взяли участь у грі «Не засмічуй душу й тіло», виконали різні вправи. Переможцем став учень ВПУ №4 Микола Кашерний.

Не засмічуй душу й тіло.//Наше місто.-2016.- 28 квітня.- с.4.

2016.03.17 Новини культури: Перфоманс «Шевченкове слово у віках не старіє»

Перфоманс «Шевченкове слово у віках не старіє» прой­шов у бібліотеці №2 за участі учнів профучилища №4. Були мультимедійні презентації, пісні, декламації, інсценізації, перегляд телесюжетів, еле­менти ділової літературознав­чої гри, кросворди. Учасники висловили власні враження прозою та віршами, щоб «слово за словом сміялось, лилось».

Перфоманс «Шевченкове слово у віках не старіє» //Наше місто.-2016.-17березня.-с.4.

2016.03.10 Новини культури: Вічно живий голос Лесі

У бібліотеці №2 пройшов квест «Леся Українка - пись­менниця, перекладач, культур­ний діяч». Члени бібліотечного клубу «КЛюЧ» та учні ПТУ №8 переглянули документаль­ний фільм про поетесу, взяли участь у вікторині на тему життя і творчості Лесі Укра­їнки.

У бібліотеці №2 пройшов квест «Леся Українка - пись­менниця, перекладач, культур­ний діяч».//Наше місто.-2016.- 10 березня.- с.4.

2016.02.25 Лідери та іменинники: Рандеву з книгою «Читайте з нами українське»

Рандеву з книгою «Читайте з нами українське». Такий ма­совий захід пройшов у бібліо­теці №2. Користувачам запропонували умовне поба­чення з новинками книгови­дання. Рандеву включало слайд-презентацію «Сучасні українські письменники», книжкову викладку «Читайте з нами українське», огляд літера­тури «Стежками жіночих письменницьких доль», ознайомлення з інформацій­ною веб-сторінкою на сайті бібліотеки «Українське слово проситься до тебе». А також пе­регляд рекомендаційних покажчиків «Люко Дашвар», «Осінні скарби Коронації слова» та сигнальної листівки «Український сюжет: найочікуваніша новинка». Завершився захід літературною вікториною.

Рандеву з книгою «Читайте з нами українське»//Наше місто.-2016.-25лютого.-с.4.

2016.02.11 Новини культури: Літературно-музична го­дина «Спом’янімо славу Крут»

Літературно-музична го­дина «Спом'янімо славу Крут» пройшла в бібліотеці №2. Учні ПТУ№8 згадали подвиг україн­ських юнаків-добровольців, що виступили на захист Україн­ської Народної Республіки. Розкрили одну зі сторінок істо­рії та героїчного минулого укра­їнського народу, суть та причини трагедії під Крутами. Переглянули відео-кліп пісні «Ніколи не плач» у виконанні автора Сергія Василюка, фільм «Лист без конверта» із серії «Невідома Україна». Читали рядки художніх творів, присвя­чені крутянцям, вшанували пам'ять героїв хвилиною мов­чання. Закінчився захід огля­дом книжкової виставки «Крути-1918: жертовність в ім'я України». (Наталія Верозуб, за­відувачка бібліотеки).

Верозуб Н. Літературно-музична година//Наше місто.- 2016.-11 лютого.-с.4.

2016.02.04 Незабутня дата: «Пам’яті героїв»

Літературно-музична година «Спом'янімо славу Крут» пройшла в бібліотеці №2. Учні ПТУ №8 згадали подвиг україн­ських юнаків-добровольців, що виступили на захист Української Народної Республіки. Розкрили одну зі сторінок історії та героїч­ного минулого українського на­роду, суть та причини трагедії під Крутами. Переглянули відеокліп пісні «Ніколи не плач» у виконанні автора Сергія Василюка, присвячений героям Крут, фільм «Лист без конверта» із серії «Невідома Україна». Чи­тали рядки художніх творів, присвячені крутянцям, вшану­вали пам'ять героїв хвилиною мовчання. Закінчився захід ог­лядом книжкової виставки «Крути-1918: жертовність в ім'я України».

Верозуб Н. Пам’яті героїв //Наше місто.-2016.- 4 лютого.- с.4.

2015.12.03 Новини культури: «Пам’ять голоду, пам’ять серця»

Пам'ять голоду, пам'ять серця. Під такою назвою в бібліотеці №2 пройшло вшанування пам'яті жертв голодоморів. Присутні, учні ВПУ №4 перегортали скорботні сторінки достовірної народної пам’яті. Переглянули відео «Німа правда. Свідчення, загублені в стерні», спогади про голодомор уродженця Бобринця кінорежи­сера Петра Тодоровського. Про­слухали огляд книжкової виставки «Жорстоке обличчя голодомору».
Пам'ять жертв голодомору вшану­вали хвилиною мовчання.

Верозуб Н. Пам’ять голоду, пам’ять серця //Наше місто.-2015.-3 грудня.-с.4.

2015.11.19 Новини культури: «Рідної мови чиста криниця»

Рідної мови чиста криниця. Мовний вернісаж на цю тему пройшов у бібліотеці №2 ім. Тобілевича. Учасниками заходу були учні ВПУ №4. Захоплюючу та ці­каву інформацію було подано до­ступно, з прикладами та наочним матеріалом. Присутні відповідали на запитання ведучих, дискуту­вали та згадували факти з історії нашої мови. Перед учнями постав цикл відеосюжетів про україн­ську мову та мови інших народів. Гості бібліотеки мали унікальну можливість насолодитися красою рідного слова, поглибити та роз­ширити свої знання про історію писемності в Україні, перші книги, які у Київській Русі ціну­валися як рідкісні скарби, про мову та мовлення. Учасники за­ходу випробували свої сили у різ­них мовних конкурсах та іграх. А також переглянули літературу на книжковій виставці «Писемність і культура». Мовний вернісаж за­лишив у серцях та помислах наших читачів добрий настрій. А корисні поради та цікава інфор­мація, матимемо сподівання, до­поможе їм у навчанні.

Рідної мови чиста криниця// Наше місто.-2015.-19 листопада.-с.4.

2015.10.22. Новини культури: «Козацькими стежками»

«Козацькими стежками». Таку назву мав захід у бібліотеці №2. Присутні учні профучилища №4 переглянули відеовиставку-експозицію «Українське козац­тво» про історію славного українського козацтва Запорозь­кої Січі, гетьманів. На вулиці біля бібліотеки охочі взяли участь у конкурсній програмі. Вона скла­далася з конкурсу капітанів, істо­ричної вікторини, естафети «Втеча полоненого козака з по­лону», конкурсів «Козацька пісня», «Козацький куліш». Зма­галися команди «Пластуни» (ка­пітан Сергій Шовкун) та «Побратими» (капітан Станіслав Новицький). Перемогу здобула команда «Побратими».

Козацькими стежками//Наше місто.-2015.-22 жовтня.-с.4.

2015.10.08 Новини культури: Співець душі народної

Співець душі народної. Вечір-портрет до 170-річчя Івана Карпенка-Карого відбувся у бібліотеці №2 (вулиця Попова), яка носить ім'я Тобілевича. Учасниками заходу були учні профтехучилища №4. Вони переглянули уривки з фільмів «Влада таланту», «Мартин Боруля», відеопрезентацію «Його іменем на­звана наша бібліотека». Прослухали огляд книжкової виставки «Гордість української драматургії» та взяли участь у літературній вікторині «Всім відомий чарівний театрал І. Карпенко-Карий». Переможцем став першокурсник училища Кос­тянтин Обрежа.

Співець душі народної//Наше місто.- 2015.- 8 жовтня.- с.4

2015.10.01 Новини культури: Безкоштовно отримати річний квиток

Безкоштовно отримати річ­ний квиток міг кожен, хто прий­шов 19 вересня до бібліотеки №2. Користувачі мали змогу ознайо­митися з новими книгами, при­свяченими нашому місту, відпові­сти на запитання вікторини. Була представлена виставка «Веселка творчості наших читачів». Ви­шивки створювали атмосферу краси, добра, милосердя, любові до ближнього. А ще читачі зустрі­лися із художницею-аматоркою Світланою Малишевою. Кожна її картина випромінює добру енер­гетику. Вона також створює ви­роби із соломки, займається різь­бленням, вишиває, плете спиця­ми. Зустріч за чашкою кави при­несла всім задоволення.

Безкоштовно отримати річний квиток//Наше місто.-2015.- 1 жовтня.- с.4

2015.09.03 Новини культури: Година державності

Година державності «Україно, незборима зроду - ти душа вели­кого народу» пройшла у бібліотеці №2. Відвідувачі взяли участь у вік­торині «Чи знаєте ви Україну?». До бібліотеки завітали студенти Національної музичної академії ім. Чайковського Олена Верозуб та Владислав Татаров. Вони вико­нали автентичну ліричну пісню «Виряджала мати сина» та гуморис­тичну композицію про чоловіка, який недогледів свої гроші, їхні пісні мали казковий вплив на слухачів, а чудове виконання не залишилося без уваги.

Каплій А. Година державності //Наше місто.- 2015.- 3 вересня.- с.4

2015.08.27 Новини культури: Українські сучасні письменники

Українські сучасні письменники від А до Я. Засідання юнацького клубу «КЛюЧ» відбулося у бібліо­теці №2. Присутні переглянули слайд-презентацію «Сучасні україн­ські письменники», прослухали лекцію-огляд «Смак нової української літератури», взяли участь у літера­турній вікторині «Сучаснаукраїн­ська література». Книжкова виставка-рейтинг «Українське слово проситься до тебе...» містить реко­мендаційний список українських письменників сучасності та їхніх творів.

Українські сучасні письменники // Наше місто.- 2015.- 27 серпня.- с.4

2015.05.14 Новини культури: Урок пам’яті «Війна. Український рахунок»

Урок пам'яті «Війна. Україн­ський рахунок» пройшов у бібліо­теці №2. Були запрошені учні профтехучилища №4 та діти війни Валентин Григорович Ільченко, Ніна Ларіонівна Лукіна. Мова йшла про важкі демографічні втрати України під час Другої сві­тової війни, участь українців у Червоній армії та в арміях союзни­ків Антигітлерівській коаліції, ан-тинацистська боротьба Українсь­кої повстанської армії.

Урок пам’яті «Війна. Український рахунок».- Наше місто. //2015.- 14 травня.- с.4.

2015.03.26 Новини культури: До 85-річчя Ліни Костенко

На вечір, присвячений 85-річчю з дня народження Ліни Костенко, до бібліотеки №2 прийшли учні профтехучилища №4, читачі та молоді Кіровоградські поети. Поетичні рядки Ліни Костенко читали душевно і кожен по-своєму. Дуже сподобалися вірші, покладені на музику.

До 85-річчя Ліни Костенко.// Наше місто. - 2015.- 26 березня -с.4.

2015.02.05 Новини культури: Пам’яті героїв Крут

Пам’яті героїв Крут були присвячені заходи в бібліотеках міста. Історичну подорож в минуле влаштували для своїх читачів бібліотеки №№8, 2 та інші. Читачі дізналися або відновили в пам’яті, що майже сто років тому молоді хлопці стали на захист незалежної України від російських загарбників. І зрозуміли, що сьогодні історія повторюється.

Пам’яті героїв Крут.// Наше місто. - 2015.- 5 лютого -с.3.

2014.12.18 Новини культури: Тиждень правових знань пройшов у бібліотеках міста.

У бібліотеці №2 ім. Тобілевича роз­мову на тему «Кому закон писа­ний» із учнями училища №4 провела спеціаліст з правових пи­тань міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Оксана Вітковська.

Тиждень правових знань пройшов у бібліотеках міста. // Наше місто. - 2014.- 18 грудня -с.4.

2014.12.18 Новини культури: Про щасливе материнство

Про щасливе материнствого­ворила в бібліотеці №2 спеціаліст у галузі репродуктивного здо­ров'я СвітланаГалета з учени­цями училища №4. Вона пояс­нила, що саме від жінки здебіль­шого залежить атмосфера взаєм­ної любові, сердечності й прос­тоти в родині. Дівчата ознайоми­лися з викладкою літератури «Для майбутніх матусь».

Про щасливе материнство // Наше місто. - 2014. - 18 грудня -с.4.

2014.10.23 Новини культури: Засідання клубу "КЛюЧ"


Засідання клубу «КЛюЧ» провели в бібліотеці №2. Учасники переглянули відео про яскравих особистостей, січових керманичів – гетьманів та кошових отаманів. У вікторині на кращого знавця історії українського козацтва переможцем став учень ПТУ №8 Станіслав Анастасьєв. Чималий інтерес у юнаків викликала подарункова козацька шабля, з якою вони фотографувалися.


Засідання клубу "КЛюЧ" // Наше місто. - 2014.- 23 жовтня -с.14.

2014.09.25 Новини культури: "Від роману до екрану"

День бібліографії пройшов у бібліотеці №2 ім. Тобілевича. Він був присвячений 120-річчю з дня народження Олександра Довженка та Дню українського кіно, який також на честь Довженка відзначається у вересні. Захід включав літературну мозаїку «Дивосвіт Олександра Довженка». Учні профучилища №4 переглянули відеосюжет «Обличчя української історії. Олександр Довженко», фільм «Олександр Довженко. Роздуми після життя», прослухали інформацію «Шлях О. Довженка в кіно», оглянули книжкову виставку «Від роману до екрану». Також того дня пройшов бібліографічний огляд«Екранізовані твори українських письменників, які включені до шкільної програми і ЗНО», бібліофреш «Кращі українські фільми всіх часів»,інформаційна хвилина «Іван Карпенко-Карий і кіно» та інші заходи.

(Завідувачка біблітеки Наталія Верозуб)

Від роману до екрану// Наше місто. - 2014.- 25 вересня -с.4.

2014.05.01 Новини культури: "До сумної річниці Чорнобильської катастрофи"

До сумної річ­ниці Чорнобиль­ської катастрофи в бібліотеці №2 офор­млена книжкова виставка «Зірка По­линь - наша біль і печаль». На засі­данні юнацького клубу «КлюЧ» де­сятикласники шко­ли №31 згадали твори українських письменників на чорнобильську тематику. По­етеса Лариса Кокіна, автор пісні «Ой, Чорнобиль», презентувала вірш «Героям Чорнобиля».

Наталія Верозуб, завідувачка бібліотеки

До сумної річниці Чорнобильської катастрофи// Наше місто. - 2014.- 1 травня -с.3.


2014.02.27 У бібліотеках міста: "Спілкуймося українською"

Спілкуймося україн­ською. Гравіккон із та­кою назвою, присвяче­ний Міжнародному дню рідної мови, пройшов у бібліотеці № 2, що на По­пова в Кіровограді. Учас­ники конкурсної про­грами - студенти коледжу статистики створили дві команди. Капітанами команд були Вікторія Маслова («Мовознавці») та Анастасія Шкрабак («Словограй»). Оцінювало гру журі в складі викладачів коледжу та бібліотекарів. Команди змага­лися в різних конкурсах. «Розмин­ка» (або конкурс капітанів), «Наша мова калинова» (зробити переклад слів та словосполучень), «У рід­ному краї й серце співає» (прослу­хати мелодію і вказати назву пісні). У конкурсі «Народ скаже, як зав'яже» за допомогою жестів сту­денти показували прислів'я та фразеологізми. І хоч команди в ході змагання отримували різну кількість балів, після підведення підсумків перемогла дружба.

Спілкуймося українською//Наше місто.- 2014.- 27 лютого - с.4.


2014.02.20 Новини культури: "З воїнами афганцями зустрілися"

З воїнами-афганцями зустрілися учні ПТУ № 8 у бібліотеці № 2 ім. Тобілевича та учні ліцею №8 у біб­ліотеці №16. У бібліо­теку №2 завітав учас­ник бойових бій у Аф­ганістані Олександр Лесків. Він поділився спогадами, показав фронтові фотографії. Було вшановано хви­линою мовчання па­м'ять загиблих. Завер­шилася зустріч піс­нею у виконанні Ми­хайла Муромова «Аф­ганістан болить в моїй душі». Учас­ник афганської війни Володимир Безсмертний у бібліотеці № 16 роз­повів, що і досі перед його очима стоять жахливі картини боїв, об­личчя товаришів, які загинули. Присутні переглянули докумен­тальну стрічку «Вивід військ з Аф­ганістану».

Світлана Осадча, Ольга Козловська

З воїнами-афганцями зустрілися//Наше місто.- 2014.- 20 лютого - с.4.

2014.01.09 У бібліотеках міста: "Безкоштовний доступ до Інтернету"

Безкоштовний доступ до Інтернету отримали читачі бібліо­теки № 2 ім. Тобілевича завдя­ки успішній участі книгозбірні у програмі «Бібліоміст». Уро­чиста презентація нових бібліо­течних послуг зібрала багато гостей. Слова вдячності були сказані на адресу місцевої влади за фінансову підтримку проекту. Особлива подяка - багаторічному щирому другові бібліотеки директору училища № 8 Володимиру Шаманському. У зоні обслуговування бібліотеки - училища 8 та 4, коледж статистики, технікум механізації сільського господарства. Цільовою групою проекту є учні цих навчальних закладів - діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Всі користувачі бібліотеки матимуть можливість вільного безкоштовного доступу до Інтернету. На завершення колектив бібліотеки пригостив усіх святковим тортом.

Завідувачка бібліотеки № 2 Наталія Верозуб

Безкоштовний доступ до Інтернету//Наше місто.- 2014.- 9 грудня.- с.4.

2013.12.26 Бібліоінтернет-центр у бібліотеці імені Тобілевича

Ну, «кавасакі» (так мої друзі на­зивають кав'ярні з кавою і соком) у нашому «спальному» 102-му мікрорайоні скільки завгодно. На кожному кроці! А ось можливос­тей для культурного проведення часу, то тут проблеми. Якоюсь мірою таку можливість надає біб­ліотека імені Тобілевича у нашому 102-му мікрорайоні, вважайте єди­ний культурний заклад подібного типу. До речі, колись ця бібліотека знаходилась в історичному райо­ні міста, який називали Чичорою. Утім, мова про те, що бібліотека ім. Тобілевича стала тим острів­цем, де люди можуть не тільки книжки читати, а й просто приєм­но поспілкуватися. У бібліотеці не­рідко відбуваються цікаві зустрічі, презентації, майстер-класи. Один з останніх в часі масових бібліо­течних заходів - презентація про­екту з досить загальною назвою «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до інтернету» програми «Бібліоміст». Це означає, що в бі­бліотеці з'явилися три комп'ютери, дякуючи яким народ мікрора­йону матиме повний доступ до інтернет-інформації і користувати­ся різними послугами, навіть здій­снювати комерційну діяльність. Це стало можливим завдяки дружно­му колективу бібліотеки на чолі з її керівником Наталею Верозуб, який став переможцем п'ятого ра­унду конкурсу у вищезгаданому проекті. Бібліотека знаходиться в тісних ділових стосунках з чо­тирма навчальними закладами. Це профтехучилища №№ 4 і 8, коледж статистики, технікум ме­ханізації сільського господарства. А в цих учбових закладах навча­ється багато дітей-сиріт і дітей з малозабезпечених сімей. Звісно, три комп'ютери на таку кількість користувачів недостатньо, але це вже ЩОСЬ! Це доступ в інформа­ційний світ. Необмежений доступ, який бібліотека гарантує!

Левочко В. Бібліоінтернет-центр у бібліотеці імені Тобілевича//Нова газета.- 2013.- 26 грудня.- с. 12

2013.09.26 У бібліотеках міста: «Про Кіровоград і кіровоградців»

«Слово про рідне місто». У бібліотеці № 2 ім. Тобілевича до дня міста проведена літературно-віртуальна екскурсія з такою назвою. Студентів коледжу зацікавила слайд-презентація «Моє місто в художній літера­турі», яка представляла наше місто рядками творів поетів і письменників, що проживали або тимчасово перебували в Єлиcаветграді-Кіровограді. Переможницею краєзнавчої вікторини стала Єлизавета Кравцова. Сту­денти ознайомилися із книгами серії «Єлисаветградське коло» місцевих авторів.
А для першокурсників ПТУ № 8 бібліотека організувала зустріч з історією і культурною спадщи­ною рідного краю «Штрихи істо­рії лягають на сторінки». Учасники дізналися багато ціка­вих, маловідомих фактів з історії нашого міста, із задоволенням відповідали на запитання гри-вікторини «Кращий знавець краю».

Завідувачка бібліотеки № 2 Наталія Верозуб

Про Кіровоград і кіровоградців: "Слово про рідне місто" // Наше місто.- 2013.- 26 вересня.- с.2.

2013.06.13 Культурна хроніка

Ми вже не раз розповідали про творчі проекти бібліотеки №2 імені Тобілевича, котра є чи не єдиним культурним закладом на території 102-го мікрорайону, що в Кірово­граді.
Недавно учасники «Бібліотеч­ного велоквесту» - клуб «Юний спортсмен» - вітали бібліотеку імені Тобілевича, яка стала одним з переможців конкурсу «Органі­зація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до інтернету». Мусимо зізнати­ся, що всі оці новомодні терміни типу «квест», «креатив», «грант», тощо, інколи просто дратують. Але куди дінешся - раніше і слів «комп'ютер», «Інтернет» не зна­ли, а тепер вільно користуємося і отримуємо свій кайф!
Оскільки я не була присутньою на самій акції, коли спортсмени-велосипедисти вітали бібліотеку, довго не могла второпати, яке відношення мають учасники велопро­бігу до бібліотеки. Бібліотекар На­таля Цуканова пояснила просто: «А ви що думали, ми тут сидимо тихенько, та книжки реєструємо? Ні! Ми повинні використовувати будь-які методи, щоб заохочува­ти читача, хоч навприсядки перед бібліотекою витанцьовувати». Во­лодіючи образним мисленням, я відразу ж уявила, як пані Цуканова з колегою Мариною Мороз танцю­ють перед бібліотекою, щоб народ не проходив повз. Жарт, звичайно!
А серйозно - коротко розповім вам про проект «Пізнай інтернет - керуй майбутнім», цільовою гру­пою якого є учні ПТУ - діти-сироти і діти, позбавлені батьківського пі­клування. У зоні обслуговування бібліотеки два профтехучилища - №№ 8, 4. А також коледж ста­тистики, технікум механізації сіль­ського господарства і гуртожитки цих навчальних закладів. Скрізь є діти з незабезпечених родин, які не в змозі в домашніх умовах оволодіти комп'ютером, а що вже говорити про дітей-сиріт. Тільки у ПТУ № 8 навчається 80 дітей-сиріт. Зрозуміло, що виграний бібліо­текою грант на придбання трьох комп'ютерів, що включає і навчан­ня комп'ютерній грамоті для дітей цих категорій, дуже багато важить. Адже кожному зрозуміло, що сьо­годні без знання комп'ютера не так просто влаштуватися на робо­ту, вступити до вищих навчальних закладів. І чого доброго, скоро і прибиральницею не влаштуєшся, якщо не «твікаєш». Тож учасники бібліотечної акції, частиною якої був і бібліотечний велоквест, щиро дякували бібліотеці за перемогу. Бібліотека у свою чергу пообіцяла, що всі інші користувачі бібліотеки матимуть безкоштовний доступ до інтернету.

Левочко В. Культурна хроніка//Нова газета.- 2013.- 13 червня.- с. 15

2013.05.30 У бібліотеках міста: «Велоквест»

Учасники «Бібліотечного велоквесту», клуб «Юний спортсмен» вітали переможців п'ятого раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з вико­ристанням вільного доступу до Інтернету» програми Бібліоміст. Спортсмени-велосипедисти отри­мали конверти із завданнями, ви­конавши які, вони знаходили бібліотеки-переможці. Серед пере­можців, що виграли конкурс і от­римали гранд, бібліотека-філія № 2 ім. Тобілевича. Присутні на рекламній акції учні училищ № 8, № 4, коледжу статистики вітали бібліотеку з перемогою і взяли участь у флеш-мобі «Спасибі, Біб­ліоміст!» Учасники «Бібліотечного велоквесту» отримали конверт, у якому зашифрована наступна зу­пинка, і продовжили свій маршрут до театру ім. Кропивницького, а потім завершили велопробіг біля центральної бібліотеки Кіровог­радської міської централізованої бібліотечної системи.

Верозуб Наталія, завідуюча бібліотекою-філією №2 ім. Тобілевича

Велоквест //Наше місто.- 2013.- 30 травня.- с.4.

2013.01.04 "Майстер – клас від Ірини Кудревич"

Першою з печворком кіровоградців познайомила Людмила Кривенко, влаштувавши виставку у відділі мистецтв бібліотеки імені Чижевського. Печворк як вид декоративно-ужиткового мистецтва представляє собою клаптикове шиття. Не дивно, що Людмила Іванівна, уродженка міста ткачів Іванова, захопилася клаптиковим шиттям. Зрозуміло, щоб таке шиття стало мистецтвом, треба не просто зшивати клаптики тканин, а робити це з художнім хистом.
Не беруся стверджувати, з легкої руки Людмили Іванівни чи під якимось іншим впливом, але мистецтвом печворку захопилася і учасниця громадського об'єднання майстрів декоративно-ужиткового мистецтва "Єлисаветградський узвіз"(керівник Ірина Поляруш) Ірина Кудревич. В різний час Іра займалася різними видами творчості, постійно брала участь у виставках "Єлисаветградського узвозу", у тому числі і в популярній акції "Ніч музеїв". Зараз вона виготовляє речі переважно в стилі печворку: сумки, ковдри, косметички, панно. Запрошує бажаючих здивувати своє оточення чимось оригінальним, адже кожному клієнту гарантований індивідуальний підхід.
У бібліотеці імені Тобілевича (філіал №2 ЦБС) в нашому сто другому мікрорайоні вирішили запросити Ірину Кудревич провести майстер-клас для своїх читачів. Кілька слів про бібліотеку. Працюють тут люди, для яких креатив не в дивину. Різні цікаві заходи і для учнівської аудиторії (поряд кілька навчальних закладів), і просто для читачів тут проводяться регулярно, і з такою ж регулярністю я намагаюся висвітлювати ці теми. оскільки у рядових кіровоградців не так багато можливостей урізноманітнювати своє дозвілля.
Отже, завідуюча бібліотекою-філіалом Наталя Верозуб запросила Ірину Кудревич провести майстер-клас з техніки печворку. Запрошення було прийнято, і 19 грудня майстер-клас відбувся. Ірина розповіла, з чого починалося її захоплення. І, до речі, запевнила, що зовсім не під впливом Людмили Кривенко почала вона займатися печворком. "Я давно цим захоплююся. І в мене інший напрямок. Я намагаюся робити речі, корисні в побуті: килимки, прихватки, новорічний чобіток, футляри для окулярів тощо". Присутнім Іра показала техніку крою клаптиків, розповіла про якість тканин, матеріали та інструменти, необхідні для художнього рукоділля. "Я й сама захопилася, - зізналася Наталя Верозуб, - обов'язково спробую щось виготовити в стилі печворку. А що! Не святі горшки ліплять!"
Ірина Кудревич також висловила задоволення від зустрічі в бібліотеці: "Ой, ми так гарно поспілкувалися, - радо сказала вона в телефонній розмові.- Я зустріла таку зацікавленість печворком. Це прекрасно. Адже без захоплення жити просто нудно!" На моє жартівливе питання, чи не боїться вона конкурентів, Іра розсміялася, мовляв, конкурентів не боїться, а якщо з'являться послідовники, буде тільки рада.
І насамкінець. З 2 по 16 грудня в Києві проходила виставка клаптикових лялькових ковдрочок, де Ірина Кудревич презентувала дві свої роботи. "Виставка дуже красива, - запевняла вона. – І, до речі, ви самі зможете в цьому переконатись, оскільки вона побуває і в Кіровограді".
Почекаємо…

Левочко В. Майстер – клас від Ірини Кудревич//Кіровоградська правда. – 2013. – 4 січня. – с.9.

2012.10.05 "Праздник библиотеки"

Недавно отпраздновала свое 60-летие одна из лучших библиотек города – библиотека имени Тобилевича, которая расположена на 102-м "спальном" микрорайоне города, там, где "многоэтажная" окраина. Это не я назвала библиотеку одной из лучших, а профильное начальство. Не могло же начальство лукавить! Я бы может быть назвала ее лучшей уже хотя бы потому, что я ее читательница. Во всяком случае, здесь приятно бывать, выудить с полки какую-то новинку. Люди сейчас что читают? Дена Брауна, Пауло Коэльо, душещипательные и, как на меня, тошнотворные женские романы, многочисленные детективы, среди которых есть очень даже занимательные. И не просто занимательные, а умные, как, например, детективы Александры Марининой, Полины Дашковой. В свое время, пока были разрешены платные фонды, в библиотеке успели обзавестись популярной у современного читателя литературой. Нынче здесь есть весь Акунин, протестующий почему-то против Путина, есть Фридрих Незнанский, за которого, по утверждениям из непроверенных источников, пишут литературные "негры". Здесь большой выбор детективных поделок Дарьи Донцовой, чье настоящее имя Агриппина Васильева, а ее отец написал очень некогда известный роман "В час дня, ваше превосходительство". Ныне имя писателя Аркадия Васильева почти неизвестно, во всяком случае у нас в Украине, а вот Агриппина Аркадьевна, пишущая под псевдонимом Дарья Донцова, весьма успешна. Всему свое время! Увы!
Но это я, друзья мои, для общего развития, так сказать. Вернемся к конкретной теме, а именно, дню рождения библиотеки. 60 лет тому назад в доме, где некогда обитал один из корифеев украинского театра Иван Карпович Тобилевич (Карпенко- Карый) открылась новая библиотека, быстро обретшая популярность среди жителей исторической Чечоры. Возникла она просто как городская библиотека, а с созданием централизованной библиотечной системы стала библиотекой-филиалом №2. Позже библиотека переехала на улицу космонавта Попова, стала центром духовности 102-го микрорайона, где кроме многочисленных кафе-баров особо общаться народу и негде. А в помещении на улице Тобилевича открылся литературный музей. Конечно, директор этого музея Екатерина Лесняк пришла поздравить своих "коллег", как она справедливо назвала сотрудников этой библиотеки, которую возглавляет очень креативная личность Наталья Верозуб. Поздравить библиотеку пришли руководители близлежащих учебных заведений, с которыми библиотека авктивно сотрудничает. А это два училища - №4 и №8, колледж статистики, а также техникум механизации сельского хозяйства. В библиотеке часто проводятся интеллектуальные игры и другие познавательные мероприятия для участников этих учебных заведений. Причем небольшой штат сотрудников библиотеки подходит к таким мероприятиям с огоньком и весьма творчески. Кстати, именно в этой библиотеке прошла одна из последних творческих встреч Леонида Куценко. Здесь проходили интересные встречи с космоастрологом, автором нашей газеты Лидией Кречетовой, артистами театра имени Кропивницкого, кировоградскими авторами книг.
Кстати, кропивничане Алексей Дорошев и Галина Романюк поздравили библиотеку и ее читателей с юбилеем, сыграв отрывок из классической комедии "Шельменко-денщик". В небольшом концерте, призванном разбавить официоз поздравлений номерами художественной самодеятельности, принимали участие учащиеся музыкальной школы №3 (директор Тамара Янева), инструментальный ансамбль "Этнеос", воспитанники одного из детских садиков микрорайона, где работает воспитательницей дочь ветерана библиотеки – юбиляра Нины Лукиной. О госпоже Лукиной тоже не забыли, поздравили, цветы вручили. А человеку ведь надо, чтобы о нем помнили, тем более, что заслуженный ветеран остается активной читательницей этой библиотеки. Между прочим, для активных читателей креативные сотрудницы тоже придумали фишку в виде наград золотым формуляром. Таких читателей оказалось 12. Среди них – горжусь!- и я, многогрешная, как знаток классики.
Праздник удался!

Левочко В. Праздник библиотеки// Ведомости-плюс. – 2012. – 5 октября. – с.8.

2012.23.03 "Бібліотечна планета "

У бібліотеці-філії № 2 ім. Тобілевича Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи до дня народження Т.Шевченка оформлено виставку репродукцій його творів "Та­рас Шевченко - художник" та проведено конкурс знавців його творчості, в якому узяли участь студенти коледжу статистики.

Лісниченко Ю. Бібліотечна планета // Вечірня газета. – 2012. – 23 березня. – с.6.


Бібліотека на телебаченні:


2013 TRK TTV Акценти дня на 5.08 : До ювілею Бориса Гмирі

http://www.youtube.com/watch?v=y3u7uTce_aI

2013 TTV: Велоквест в Кіровограді

http://www.youtube.com/watch?v=TPCt4LRACXQ

2012 TTV: Ювілей бібліотеки

http://www.youtube.com/watch?v=wAY9eVYALRw

2012 День періодики у бібліотеці

http://www.youtube.com/watch?v=R24GZRbEjGY

2011 Великий бібліотечний квест

http://www.youtube.com/watch?v=zSfuQJ5oHMs

2011 Фотовернісаж "Ми і книга"

http://www.youtube.com/watch?v=b6N74R85hwo

Кiлькiсть переглядiв: 542

Коментарi

  • Direct Lender Loans

    2018-03-22 23:44:00

    installment loans bad credit installment loans online signature loans [url=http://installmentloans.bid]online loans instant[/url]...