• Ви знаходитесь тут:

Краєзнавчий турнір «Кіровоградщина – мій рідний край»

2014-09-19

/Files/images/IMG_0331.jpgНапередодні святкування Дня міста Кіровограда, 19 вересня 2014 року, у бібліотеці відбувся краєзнавчий турнір «Кіровоградщина – мій рідний край», учасниками якого були учні ПТУ№8. Команди «Краєзнавці» та «Історики» змагалися за звання кращих знавців історії та історико-архітектурних пам’яток рідного міста, культури Кіровограда, творів поетів – земляків тощо. Гра проходила в 4 тури: «Імена людей, життя яких пов'язане з історією міста», «Велика Вітчизняна війна в історії Кіровограда», «Пам'ятники та архітектура міста», та останній тур-секрет «Вулиця міста...». Перемогу здобула команда «Краєзнавців», але всi добре попрацювали. Віримо, що тi знання, якi учасники отримали сьогоднi – не забудуться!
/Files/images/P1020454.JPG/Files/images/P1020470.JPGКонкурсанти мали можливість переглянути відеосюжети про наше місто та книжкову виставку «Кіровоградщина у дзеркалі часу».