Кіровоград в Інтернеті

2015-10-29

/Files/images/IMG_0276.JPGВ бібліотеці пройшов день краєзнавчої вебліографії «Кіровоград в Інтернеті». Молодь мала нагоду здійснити веб-прогулянку «Інтернет-країна по імені «Кіровоград», взяти участь у веб-екскурсії сайтами бібліотек міста, прослухати веб-огляд «Пресса в мережі Інтернет» та інформ-коктейль «Корисні ресурси Інтернет». Познайомитися з віртуальною довідковою службою та віртуальними виставками. А також інформаційно-вебліографічним обслуговуванням користувачів бібліотеки: web-списками, покажчиками, сайтом бібліотеки ім. Тобілевича, інформаційними центрами, інтернет-центрами, сайтами учбових закладів, особистими сторінками (сайт Олександра Чуднова).
Учасники дня вебліографії прийшли до висновку, що віртуальна бібліографія вже стала одним з важливих напрямків роботи бібліотеки. Використання в інформаційній роботі віртуальних технологій надає користувачам бібліотеки необмежені можливості в отриманні актуальної та оперативної інформації.