Оригінальна вечірка в бібліотеці

2017-02-14

/Files/images/zahodi_2017/IMG_0125.JPGОригінальне знайомство «Експрес-побачення в бібліотеці» відбулося в бібліотеці для молоді в день Святого Валентина. У нашій конкурсній програмі виявили бажання взяти участь п'ятеро юнаків і п'ятеро дівчат, які навчаються в ВПУ№4. Для спілкування та знайомства вони мали п’ять хвилин. Були створені п’ять пар, які взяли участь в конкурсній програмі. Наші романтичні пари взяли участь у конкурсах «Любов з першого погляду»,«Сердечне ворожіння», «Ти без мене – не ти, я без тебе – не я!», «Компліменти», «Ерудит», конкурс «Кулінарний», «Пантоміма» та інші інтелектуальні конкурси. За підсумками журі ідеальну пару склали Хівренко Олександр і Бойко Валерія.
Наостанок, учасники прослухали огляд книжкової виставки «Любов-наснага, любов-журба: історії кохання класиків української літератури».

/Files/images/zahodi_2017/IMG_0132.JPG/Files/images/zahodi_2017/IMG_0140.JPG/Files/images/zahodi_2017/IMG_0138.JPG