Мудрість книг об’єднує родину

2017-06-01

Якщо пошукаєш у книжках мудрості уважно, то знайдеш велику користь для душі своєї.
Нестор-Літописець
Такими словами розпочалася вікторина «Улюблені книги моєї родини» для читачів в бібліотеці-філії №2, присвячена Всесвітньому дню батьків. Користувачі бібліотеки з захопленням згадували головних героїв українських та зарубіжних творів, називали твори про морські пригоди Ж.Верна ”П’ятнадцятирічний капітан”, Д. Дефо “Робінзон Крузо”, Л.Стівенсона “Острів скарбів”. А також з гумором читали уривки з байок відомих байкарів світу Езопа та Л.Глібова.
/Files/images/zahodi_2017/IMG_0406-1.JPGПрисутні переглянули відео та прослухали пісню «Нова книга», ознайомилися з книжковою викладкою «Книжкові новинки для всієї родини».
Всі покоління нашої бібліотеки читають завжди у будь-якому форматі і ми віримо що читання змінює наше життя! Сьогодні читаюча родина - це запорука процвітаючої України.