Квітів красою серце взяте в полон

2017-06-06

/Files/images/zahodi_2017/IMG_0461.JPG6 червня в бібліотеці-філії №2 був проведений бібліотечний етюд «Квітів красою серце взяте в полон» присвячений Всесвітньому дню навколишнього середовища.
Краса врятує світ. Дійсно, це так. Краса навколо нас, вона поряд, але чи кожен помічає її? Тільки справжня людина, людина красива душею здатна на це. Життєдайним нектаром сили національної душі є квіти. Протягом віків чарівні квіти надихали на творчість українських поетів і письменників. З ними пов’язано багато різних цікавих легенд, історичних оповідей та переказів.
На заході присутні переглянули відео «Барвисті квіти», прослухали пісню «Ой, волошки, волошки…» Бібліотекарі під час проведення прес-експресу «Квіткове асорті» зробили огляд статей про квіти з журналів «Квіти України» та « Домашні квіти», які отримує бібліотека. Присутні також малу нагоду ознайомитися з книжковою викладкою «Квіти в нашому житті», яку бібліотекарі оздобили кімнатними квітами, які вирощують і доглядають самі.

/Files/images/zahodi_2017/IMG_0475.JPG

/Files/images/zahodi_2017/IMG_0426.JPG