• Ви знаходитесь тут:

Інформаційна карусель «Бібліокре@тив - 2017»

2017-12-26

/Files/images/zahodi_2017/IMG_0328.JPGПід такою назвою в бібліотеці пройшов щорічний звіт перед читачами. Про життя установи, її ресурси та можливості, що надаються користувачам, розповіла завідуюча бібліотеки. Присутні дізналися про нові книги, які надійшли за минулий рік, дарунки отримані бібліотекою, переглянули виставку «Бібліокре@тив - 2017», слайд-презентацію про масові заходи, книжкові виставки, конкурси та проекти.
/Files/images/zahodi_2017/IMG_0333.JPGБібліотекарі звітували про різноманітне та динамічне життя бібліотеки, про нові технології, нові ідеї, нові плани. Онлайн-демонстрація «Бібліотека № 2 ім. Тобілевича у віртуальному просторі» познайомила присутніх з сайтом бібліотеки, сторінкою у Фейсбуці та відео-екскурсією «Сліди минулого, або Курган середини третього тисячоліття до нашої ери» .
Читачі прослухали огляд нової літератури та ознайомилися з бібліографічними виданнями бібліотеки. Завершився захід оглядом книжкової виставки «Зимовий настрій».

/Files/images/zahodi_2017/IMG_0336.JPG

/Files/images/zahodi_2017/IMG_0339.JPG