Гармонія здоров’я – ключ до щастя

2018-04-06

/Files/images/zahodi_2018/IMG_0588.JPG6 квітня до Всесвітнього дня здоров’я в бібліотеці було проведено вікторину «Дивовижні факти про людину», інформаційний релакс та колаж.
Юнаки та дівчата мали чудову нагоду взяти участь у інформаційному релаксі «Гармонія здоров’я – ключ до щастя», переглянули калейдоскоп корисних порад «Культура здоров’я» та відеосюжети «Старослов’янські методи оздоровлення», «14 фактів про сновидіння та вплив здорового сну на людину».
Інформаційний колаж «Бути здоровим – престижно» спонукав молодь до розуміння здоров’я як пріоритетної цінності в житті, прагнення бути завжди здоровими і активними.
Вікторина «Дивовижні факти про людину» розкрила знання учнів про можливості людського організму. Учасників вікторини, які надали найбільше правильних відповідей, було відзначено книжковими нагородами.
Під час заходу присутні з задоволенням переглянули літературу та періодичні видання про здоровий спосіб життя.
У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім бути здоровими і життєрадісними!