А душа людська пам’ятатиме

2023-04-26

Чорнобиль… Це слово стало символом печалі й скорботи, символом трагедії, що сталася 26 квітня 1986 року. Цими днями весь світ відзначає сумну дату Чорнобильської трагедії, ми згадуємо трагічні події і говоримо, що подібне ніколи не має повторитися знову. Але реальність постійно кидає нові виклики всьому людству – зараз російські окупанти розмістили свою зброю на Запорізькій АЕС, знову створивши велику небезпеку.
/Files/images/zahodi_2023/20230426_102326-2.jpg26 квітня в бібліотеці-філії №2 пройшов вечір пам’яті «А душа людська пам’ятатиме».
Розпочався захід з розповіді бібліотекаря, яка нагадала присутнім, що вже 37 років відділяє нас від того страшного дня аварії на 4–му енергоблоці Чорнобильської АЕС. Катастрофа принесла горе, сльози, страждання не на один рік, на десятки, а можливо, і більше.
Присутні переглянули відеофільм «Чорнобильська катастрофа», відзнятий журналістами Громадського на Чорнобильській АЕС у місті-примарі Прип'ять та відеоспогади ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи: Ігора Федика (офіцера запасу) і Миколи Романіва (водія швидкої невідкладної допомоги), які брали безпосередню участь у ліквідації катастрофи.
/Files/images/zahodi_2023/20230426_120913-1.jpgЗавершився вечір пам’яті оглядом книжкової виставки «Роздуми про Чорнобиль».