Вишиванка єднає українців

2023-05-18

Для українців вишиванка – не просто вбрання, це символ, який зберігає історичну пам’ять про національне коріння, ідентичність, розуміння себе, символ, який єднає усіх нас.
/Files/images/zahodi_2023/20230518_113309-1.jpgБібліотекарі філії №2 до Дня вишиванки підготували книжкову виставку «Вишиванка єднає українців». Для користувачів проводились народознавчі хвилинки «Вишивана моя Україна» та перегляд відеоролика «Традиції вишиванки».
Бібліотекарі пропонували користувачам зробити фото у вишиванці та поширити його на своїй сторінці у facebook. Першою до бібліотекарів долучилась наша читачка Тетяна Прибора.
Бажаємо, щоб українська вишиванка щодня охороняла Вас, щоб благословляла на щасливе життя, на служіння Україні.