Інклюзія без ілюзій

2023-12-02

/Files/images/zahodi_2023/20231201_133433-1.jpgДо Міжнародного дня осіб з інвалідністю бібліотекарі філії №2 провели бесіду «Інклюзія без ілюзій», щоб нагадати читачам про розмаїття людей. З присутніми говорили про інклюзію, навички коректного спілкування та взаємодію з різними людьми. Учасники заходу переглянули соціальну рекламу «Життя без бар’єрів» та відеоролик «Життя без обмежень: історія людини-легенди Ніка Вуйчича». Відповівши на запитання тесту, читачі показали поінформованість у темі.
Життя людини, яка отримала тяжкі травми докорінно змінюється, так само, як і тих людей, хто таку особу оточує. Література, особливо художня, тим і славиться, що звертає увагу читачів на різні проблеми людського життя. Бібліотекарі підготували для присутніх книжкову викладку «Повір у себе!». Прочитавши книжку, читач зрозуміє, як людина проходить різні випробування, у тому числі пов’язані з інвалідністю.