Волонтерство: погляд в сьогодення

2023-12-05

/Files/images/zahodi_2023/20231201_113530-1.jpg5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера. В бібліотеці-філії №2 відбулася бесіда-зустріч «Волонтерство: погляд в сьогодення». Присутні ознайомились з історією благодійництва в Україні, діяльністю сучасних волонтерів та фондів, переглянули відео «Волонтери України». Якщо ми говоримо про найпомітнішу активність волонтерських організацій сьогодні, то більшість добровольців зосереджена саме на забезпеченні потреб української армії, ТрО та постраждалих від війни наших громадян.
З метою популяризації волонтерського руху в бібліотеці презентували прес-кліпінг «Разом – ми сила», який вміщує літературу про волонтерський рух, історію його виникнення, статті з періодичних видань про волонтерський рух в Україні.