Історія рідного краю

2024-02-22

/Files/images/zahodi_2024/MyCollages(1).jpg22 лютого у бібліотеці-філії №2 м. Кропивницького відбувся іст-фактор «Історія рідного краю». Присутніми на ньому були користувачі книгозбірні.
10 січня 2024 року виповнилося 85 років від дня створення Кіровоградської області, тому розпочався захід з розповіді бібліотекаря про історію заснування нашого міста та про формування адміністративно-територіальних меж регіону у ХХ столітті .
Місто Кропивницький славиться тим, що в ньому було відкрито Марком Кропивницьким 1882 року Театр корифеїв — перший професійний український театр. Архітектура міста вражає своїм змішанням різних епох та стилів. Читачі переглянули відео «Мій путівник. Кропивницький - місто палаців та пам’ятників», відповідали на питання вікторини «Цікаві факти про рідний Кропивницький та область».
Завершився захід оглядом літератури «Поема про місто».