Супербабуся

2024-03-05

/Files/images/zahodi_2024/MyCollages(2).jpgУ бібліотеці відбулася конкурсно-розважальна гра «Супербабуся», присвячена красі, весні та українській жінці.
Незважаючи на війну в країні, життя триває й кожній жінці хочеться душевного тепла, краси, позитивного настрою, розуміння.
У кожної людини є кохана бабця, про яку ми часто згадуємо. Бабуся є символом родинного тепла, затишку та доброти.
З настанням весни, тепла та сонячних днів бібліотекарі вирішили трохи розважити й підняти настрій нашим відвідувачам-бабусям, запропонувавши їм взяти участь у розважальній програмі. Бабусі із задоволенням брали участь, як у жартівливих конкурсах «Передбачення долі», читанні гуморесок, конкурсі на кращий комплімент своїм онукам та одна одній, «Аромодегустації» книг, так і в інтелектуальних – «Продовж прислів’я», «Вгадай автора по уривку вірша». Програму заходу супроводжували пісні Наталії Май: «Мамина сорочка», «Рідна хата», «Дорога додому», «Даруй добро» та інші.
Закінчився захід чаюванням та оглядом літератури «Спокійне життя в буремні часи». Присутні відпочили, відволіклися, отримали задоволення та гарний настрій.