Пісня буде поміж нас

2024-03-07

/Files/images/zahodi_2024/MyCollages(3).jpgДо 75-річчя Володимира Івасюка в бібліотеці провели музично-поетичну акварель «Володимир Івасюк – Пісня буде поміж нас». Бібліотекарі говорили з учасниками юнацького клубу «КЛюЧ» про безсмертне ім’я видатного композитора, який зробив українську пісню модною на весь світ. За 30 років життя Володимир Івасюк написав 107 пісень, грав на багатьох музичних інструментах, захоплювався живописом і був професійним медиком.
Присутні переглянули відеосюжет про життєвий і творчий шлях буковинського Шуберта, прослухали пісні «Я піду в далекі гори» та «Червона рута», адже чари цієї небаченої в природі квітки торкнулися мільйонів сердець і навіки залишилися символом душі В.Івасюка.
Члени клубу також прослухали кавер-версію «Пісня буде поміж нас» та вірш Володимира Квітневого «Червону руту не шукайте». Володимир Івасюк – це митець, який надто любив Україну.
Завершився захід оглядом літератури «Знамениті українці: Володимир Івасюк».