Відверта розмова в бібліотеці

2014-12-10

В наш час дуже важливо, щоб кожна людина знала свої права, які визнані державою та суспільством. 10 грудня до Дня прав людини в бібліотеці-філії № 2 ім. Тобілевича відбулася відверта розмова «Кому закон писаний».

/Files/images/IMG_0358-1.jpgНа зустріч були запрошені спеціаліст з правових питань Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вітковська Оксана Олександрівна та учні ВПУ №4.

Молодь отримала від лектора обґрунтовані відповіді на актуальні питання щодо реалізації і захисту прав людини та правозахисної діяльності в Україні. Присутні з цікавістю сприймали інформацію, брали участь в діалозі, робили власні висновки з почутого.

/Files/images/IMG_0382-1.jpgУчні переглянули відео «Декларація прав людини – права та обов’язки кожного» і взяли активну участь у підсумковій вікторині „Знавці права”. Вікторина складалася з двох турів : «Конституція України» і «Заморочки із бочки». Переможцями вікторини стали Балаєв Тимур та Думенко Євген.

Завершився захід оглядом книжкової виставки «Права. Гарантії. Захист.»