Борис Акунін та його твори

2015-12-17

/Files/images/IMG_0372.jpgНайбільш виграшна тема для залучення читачів до розмови про книгу й російську культуру - романи Бориса Акуніна. Російський письменник Борис Акунін давно підкорив читача жанровими знахідками белетристики. Кожен з його романів про пригоди Ераста Фандоріна ставав бестселерами року. Не менш успішні і книги із серії "Жанри", "Провінційний детектив" і "Пригоди магістра".
В бібліотеці пройшло засідання юнацького клубу «КЛюЧ» «Борис Акунін та його твори». Члени клубу ознайомилися з біографією письменника, дізналися як сьогодні живе, пише і думає автор бестселерів: Борис Акунін «О беллетристике и серьёзной литературе», «О хитром замысле в отношении истории России», «О писательском труде», «О своих главных страхах». Переглянули відео: «Борис Акунин в Лондоне». Мали можливість прослухати огляд творів письменника, який доповнювався буктрейлерами "Азазель", "Детская книга», «Турецкий гамбит».